Czy to Twoja firma?

TEKNIA RZESZÓW sp. z o.o. praca

Rzeszów

Od ponad czterech dekad jesteśmy dumną częścią branży motoryzacyjnej, a nasza historia sięga roku 1976. W TEKNIA RZESZÓW SP. Z O.O. łączymy tradycję z nowoczesnością, co pozwala nam dynamicznie rozwijać się na rynku i nieustannie poszerzać nasze kompetencje. Jako firma z siedzibą w Rzeszowie, jesteśmy silnie zakorzenieni w lokalnej społeczności, a jednocześnie mamy zasięg międzynarodowy dzięki przynależności do renomowanej hiszpańskiej grupy przemysłowej.

Specjalizujemy się w produkcji zbiorników – hamulcowych, do spryskiwaczy oraz wyrównawczych. Nasze produkty są wynikiem zaawansowanego projektowania i precyzyjnego wykonania, co pozwala nam zaspokajać potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów z branży motoryzacyjnej. Z dumą oferujemy kompleksowe usługi, od projektowania wyrobu, poprzez badania, testy, homologację, aż po produkcję seryjną. Nasze biuro konstrukcyjne, narzędziownia i wtryskownia to miejsca, gdzie innowacje spotykają się z rzemiosłem.

Jesteśmy zorientowani na klienta i jego potrzeby, co stanowi naszą przewagę konkurencyjną. Rozumiemy, że sukces w branży motoryzacyjnej zależy od ciągłego doskonalenia i adaptacji, dlatego nieustannie inwestujemy w rozwój naszych procesów produkcyjnych. Nasze produkty, takie jak zbiorniki płynu hamulcowego, korki, detale obtryskiwane, filtry i separatory oparów paliwa, obudowy elektroniki, przełączniki czy wiązki przewodów, są synonimem jakości i innowacyjności.

W TEKNIA RZESZÓW SP. Z O.O. jesteśmy dumni z naszej historii, ale równocześnie z niecierpliwością patrzymy w przyszłość. Zapraszamy do współpracy i dołączenia do naszej rozwijającej się rodziny klientów i partnerów, którzy, podobnie jak my, cenią sobie niezawodność, precyzję i zaangażowanie w każdym aspekcie działalności.

TEKNIA RZESZÓW SP. Z O.O. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
inżynieria / technologia / technika produkcja / przemysł it (informatyka)

Oferty pracy TEKNIA RZESZÓW SP. Z O.O.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca TEKNIA RZESZÓW SP. Z O.O.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa TEKNIA RZESZÓW SP. Z O.O.

Siedziba główna

TEKNIA RZESZÓW SP. Z O.O. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca TEKNIA RZESZÓW SP. Z O.O. - oferty archiwalne

  • Operator produkcji

    TEKNIA RZESZÓW SP. Z O.O.
    • Rzeszów
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      -obsługa wtryskarki, zgrzewarki
      -autokontrola wyrobów

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze branżowe
      • Inne wymagania: [Inne] : gotowość do pracy 3-zmianowej sumienność, dokładność, odpowiedzialność

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 20,7 PLN
      • Opis wynagrodzenia: [Godzina zakończenia pracy] : 15:00 [Praca na okres próbny] : 3 miesiące - docelowo na czas nieokreś
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką godzinową
  • Technolog narzędziowy

    • Rzeszów

      Opracowywanie procesów technologicznych narzędzi (form wtryskowych, stacji,
      przyrządów)
      • Opracowywanie procesów technologicznych remontów i regeneracji form wtryskowych
      • Tworzenie dokumentacji technologicznej
      • Przygotowywanie zamówień materiałów i narzędzi
      • Weryfikacja poprawności wykonania poszczególnych elementów i narzędzi
      • Wykonywanie prostych prac konstrukcyjnych (uchwyty i narzędzia specjalne, zarysy,
      elektrody)

      Wynagrodzenie uzależnione od umiejętności i doświadczenia.

      Dodatkowe atuty:
      Wiedza z zakresu budowy form wtryskowych
      • Praktyczna wiedza z tematu obróbki skrawaniem
      • Znajomość oprogramowania CAM

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
      • Uprawnienia: CZYTANIE RYSUNKU TECHNICZNEGO
      • Inne wymagania: Wykształcenie wyższe techniczne – mechanika i budowa maszyn lub pokrewne • Bardzo dobra znajomość technologii obróbki skrawaniem • Bardzo dobra umiejętność czytania dokumentacji technicznej • Dobra znajomość programu CAD 3D (SolidEdge) • Umiejętność posługiwania się podstawowymi narzędziami pomiarowymi • Umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 400 PLN
      • Opis wynagrodzenia: [Praca na czas określony] : min. 6 miesięcy - docelowo na czas nieokreślony [Godzina zakończenia pra
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Rzeszowie