Czy to Twoja firma?

WOJEWÓDZKA STACJA POGOTOWIA RATUNKOWEGO SAMODZIELNY PUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ W ŁOMŻY praca

Łomża
Działalność pogotowia ratunkowego
WOJEWÓDZKA STACJA POGOTOWIA RATUNKOWEGO SAMODZIELNY PUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ W ŁOMŻY najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
inżynieria / technologia / technika praca fizyczna hr / kadry

Oferty pracy WOJEWÓDZKA STACJA POGOTOWIA RATUNKOWEGO SAMODZIELNY PUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ W ŁOMŻY

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca WOJEWÓDZKA STACJA POGOTOWIA RATUNKOWEGO SAMODZIELNY PUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ W ŁOMŻY

WOJEWÓDZKA STACJA POGOTOWIA RATUNKOWEGO SAMODZIELNY PUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ W ŁOMŻY poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca WOJEWÓDZKA STACJA POGOTOWIA RATUNKOWEGO SAMODZIELNY PUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ W ŁOMŻY - oferty archiwalne

  • Specjalista/ inspektor / referent ds. kadr i płac

    WOJEWÓDZKA STACJA POGOTOWIA RATUNKOWEGO SAMODZIELNY PUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ W ŁOMŻY
    • Łomża
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      1) Kompletowanie dokumentacji wymaganej do wyliczenia wynagrodzeń pracowników.
      2) Kontrola składanych dowodów- rozliczenie czasu pracy pracowników WSPR SP ZOZ stanowiących podstawę sporządzania list płac.
      3) Sporządzanie listy wynagrodzeń w określonych terminach.
      4)Terminowe przekazywanie należnych wynagrodzeń pracownikom.
      5) Dokonywanie należnych potrąceń w listach płac, przygotowywanie danych do przelewów związanych z rozliczeniem płac, rozliczanie ubezpieczenia pracowników od nieszczęśliwych wypadków.
      6) Rozliczanie świadczeń pieniężnych z ubezpieczenia społecznego na wypadek choroby, macierzyństwa mając na uwadze prawidłowo gospodarkę tymi funduszami (obliczanie zasiłków, sporządzanie list płac, dokonywanie terminowych potrąceń, prowadzenie ewidencji i dokumentacji wypłacanych zasiłków).
      8) Potrącanie i rozliczanie zajęć komorniczych.
      9) Sporządzanie Rp-7.

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak, zasadnicze zawodowe, brak
      • Inne wymagania: Wykształcenie średnie lub wyższe. Doświadczenie zawodowe: co najmniej dwa lata na danym stanowisku. Uprawnienia/ umiejętności: - wiedza z zakresu zasad sporządzania dokumentacji płacowej; - wiedza z zakresu naliczania wynagrodzeń i zasiłków chorobowych; - znajomość urządzeń biurowych, informatycznych oraz programów Microsoft Office w tym Excel.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: 3 010 - 3 700 PLN
      • Opis wynagrodzenia: ; wysokość wynagrodzenia- w zależności od doświadczenia na danym stanowisku pracy plus dodatek uzale
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Łomży