Czy to Twoja firma?

VARMONT BIS sp. z o.o. praca

Sosnowiec

Jesteśmy Varmont Bis, Twoim zaufanym partnerem w świecie inwestycji budowlanych. Nasza historia zaczyna się w 2019 roku w Sosnowcu, sercu dynamicznie rozwijającego się województwa śląskiego. Od początku naszej działalności skupiliśmy się na realizacji projektów, które zmieniają oblicze miast i poprawiają jakość życia mieszkańców. Specjalizujemy się w wznoszeniu budynków, zarówno mieszkalnych, jak i niemieszkalnych, tworząc przestrzenie, które łączą funkcjonalność z nowoczesnym designem.


Nasza oferta obejmuje także szeroki zakres prac związanych z infrastrukturą – od budowy dróg i autostrad, które są żyłą przewodnią komunikacji, po mosty i tunele, które pokonują bariery i łączą ludzi. Rozumiemy również znaczenie niezawodnych sieci przesyłowych i rozdzielczych, dlatego angażujemy się w projekty, które zapewniają bezpieczny transport surowców i energii.

Wspieramy naszych klientów na każdym etapie inwestycji, oferując wynajem i dzierżawę wysokiej jakości maszyn i urządzeń budowlanych. Dzięki temu zapewniamy nie tylko realizację projektów od podstaw, ale również wsparcie w utrzymaniu ciągłości pracy i efektywności na placu budowy.

Jesteśmy dumni z naszych korzeni i zespołu, który tworzą ludzie związani z firmą od samego początku – Sławomir i Barbara Mularczyk. Choć obecnie nasza działalność jest zawieszona, nasze zaangażowanie w tworzenie solidnych fundamentów dla przyszłych pokoleń pozostaje niezmienne.

Rozumiemy, że sukces w branży budowlanej opiera się na zaufaniu i solidności – wartościach, które są dla nas kluczowe. Choć nie możemy teraz podzielić się z Tobą naszą misją czy szczegółami dotyczącymi naszej przewagi konkurencyjnej, wierzymy, że nasze dotychczasowe projekty mówią same za siebie.

Dziękujemy za zainteresowanie VARMONT BIS i zapraszamy do śledzenia naszych kolejnych kroków, które, mamy nadzieję, pozwolą nam niebawem ponownie aktywnie kształtować przestrzeń wokół nas.

VARMONT BIS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
budownictwo / architektura / geodezja praca fizyczna

Oferty pracy VARMONT BIS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca VARMONT BIS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Mapa VARMONT BIS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Siedziba główna

VARMONT BIS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 12 miesiącach

Profil firmy:
VARMONT BIS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Katowice
  2. Sosnowiec
  3. Kraków
  4. Warszawa
  5. Bielsko-Biała
  6. Jaworzno
  7. Gliwice

Data aktualizacji: 01.06.2024

Pracodawcy w Sosnowcu