Czy to Twoja firma?

PRODUKCJA ARTYKUŁÓW Z TWORZYW SZTUCZNYCH APLEX sp. z o.o. ZAKŁAD PRAC praca

Bydgoszcz

Od ponad trzech dekad jesteśmy dumą Bydgoszczy, sercem innowacji w branży przetwórstwa tworzyw sztucznych. Nasza historia zaczęła się w 1992 roku, kiedy to z pasją i wizją staliśmy się częścią przemysłowego krajobrazu tego miasta. Aplex to nie tylko nazwa, to obietnica jakości i doskonałości w każdym wyprodukowanym przez nas detalu, od najmniejszego o wadze 1g do tych ważących 9kg. Nasza misja jest prosta, lecz ambitna – dostarczać kompleksową obsługę naszych klientów. To hasło, które przyświeca nam każdego dnia, kiedy to z zaangażowaniem projektujemy i konstruujemy formy wtryskowe, oferujemy serwis, naprawy, zmiany i modernizacje. Jesteśmy dumni z naszej techniki IML (in-mould labeling), która pozwala na osiągnięcie wyjątkowej jakości i estetyki produktów. Obok tego, nasze usługi obejmują obtrysk tworzywem oraz materiałami nieelektrostatycznymi, co jest świadectwem naszej wszechstronności. W Aplex rozumiemy, że innowacja i jakość idą w parze. Dlatego też nieustannie inwestujemy w nowe technologie, co potwierdza nasza nowa hala produkcyjna, zbudowana dzięki środkom pozyskanym z funduszy unijnych. Jesteśmy także posiadaczami certyfikatu ISO 9001:2015 i obecnie wdrażamy IATF 16949, co jest dowodem na nasze zaangażowanie w dostarczanie produktów najwyższej klasy. Nasza wizja to być liderem w naszym regionie, a nasze działania są tego najlepszym potwierdzeniem. Jako firma rodzinna, kierowana przez Krzysztofa Rzepeckiego, cenimy sobie bliskie relacje z klientami i partnerami biznesowymi, co przekłada się na zaufanie i lojalność, które są dla nas bezcenne. W Aplex, każdy detal ma znaczenie, a nasze zaangażowanie w doskonałość jest niezachwiane. Zapraszamy do poznania naszej historii, naszych produktów i usług, które są wyrazem naszej pasji do tworzenia lepszego jutra. Razem możemy więcej – dołącz do naszej podróży ku innowacji i jakości.

PRODUKCJA ARTYKUŁÓW Z TWORZYW SZTUCZNYCH APLEX SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ ZAKŁAD PRAC najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna inżynieria / technologia / technika badania i rozwój

Oferty pracy PRODUKCJA ARTYKUŁÓW Z TWORZYW SZTUCZNYCH APLEX SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ ZAKŁAD PRAC

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca PRODUKCJA ARTYKUŁÓW Z TWORZYW SZTUCZNYCH APLEX SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ ZAKŁAD PRAC

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa PRODUKCJA ARTYKUŁÓW Z TWORZYW SZTUCZNYCH APLEX SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ ZAKŁAD PRAC

Siedziba główna

PRODUKCJA ARTYKUŁÓW Z TWORZYW SZTUCZNYCH APLEX SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ ZAKŁAD PRAC poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca PRODUKCJA ARTYKUŁÓW Z TWORZYW SZTUCZNYCH APLEX SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ ZAKŁAD PRAC - oferty archiwalne

  • Konserwator powierzchni płaskich (nr 5265)

    PRODUKCJA ARTYKUŁÓW Z TWORZYW SZTUCZNYCH APLEX SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ ZAKŁAD PRAC
    • Bydgoszcz
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Sprzątanie, prace porządkowe w powierzonych obiektach
      Dbanie o czystość i utrzymanie porządku w przestrzeniach biurowych oraz sanitarnych

      Zatrudnienie na umowę o praę w pełnym wymiarze czasu pracy
      Stabilne warunki zatrudnienia oraz dobrą atmosferę pracy
      Praca od pon-pt 8-16
      dla osób z orzeczeniem: zwrot kosztów za leki, zwrot kosztów za rehabilitację, dłuższe przerwy, pożyczki zakładowe

      Mile widziane osoby z Osowej Góry lub okolic oraz z orzeczeniem niepełnosprawności

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie zawodowe, techniczne
      • Inne wymagania: Mile widziane osoby z orzeczeniem Wymagany 18 rok życia Zaangażowanie, umiejętność organizacji pracy, sumienność i dokładność

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 2 800 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Bydgoszczy