Czy to Twoja firma?

Karolina Sokół praca

Stojadła
Karolina Sokół najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna zarządzanie / dyrekcja inne

Oferty pracy Karolina Sokół

Praca alert - powiadomienia

Praca Karolina Sokół

  • Pracownik restauracji

    Karolina Sokół
    • Stojadła
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    Dodana

    • Ostrów Mazowiecka
    Wygasa

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Karolina Sokół

Siedziba główna w Stojadle

Karolina Sokół poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 12 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Warszawa
  2. Wyszków
  3. Bielsko-Biała
  4. Bydgoszcz
  5. Ostrów Mazowiecka
  6. Poznań
  7. Pultusk
  8. Sokolów Podlaski

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca Karolina Sokół - oferty archiwalne

    • Zambrów
    • Zakres obowiązków

      obszar produkcji - praca przy grilu, frytownicach, tosterach i garnirowaniu,
      obszar sprzedaży - przygotowywanie napojów i deserów, praca przy kasie i obsługa klientów,
      prace magazynowe (transport ręczny i z wykorzystaniem podręcznego sprzętu), w tym prace przygotowawcze przed otwarciem i po zamknięciu restauracji
      prace porządkowe i utrzymywanie czystości w restauracji i na terenie zewnętrznym.

      Wymagania

      • Wykształcenie: podstawowe

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką godzinową

    • Stojadła

      Obszar produkcji: praca przy grillu, frytkownicach, tosterach oraz garnierowaniu.
      Obszar sprzedaży: przygotowywanie deserów, napojów, przygotowanie i zestawianie zamówień.
      Prace porządkowe na sali restauracjyjnej.
      Praca w McDonald's.

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 17 PLN
      • Opis wynagrodzenia: Praca w godzinach 10:00 -23:00 Miesięczne wynagrodzenie na 1/1 etat - 2800 zł brutto

Pracodawcy w Stojadłach