Czy to Twoja firma?

OLSZTYŃSKIE CENTRUM POMOCY DZIECKU praca

Olsztyn
OLSZTYŃSKIE CENTRUM POMOCY DZIECKU najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
inne medycyna / farmacja / zdrowie hotelarstwo / gastronomia / turystyka edukacja / badania naukowe / szkolenia / tłumaczenia

Oferty pracy OLSZTYŃSKIE CENTRUM POMOCY DZIECKU

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca OLSZTYŃSKIE CENTRUM POMOCY DZIECKU

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa OLSZTYŃSKIE CENTRUM POMOCY DZIECKU

Olsztyńskie Centrum Pomocy Dziecku

OLSZTYŃSKIE CENTRUM POMOCY DZIECKU poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 12 miesiącach

Profil firmy:
OLSZTYŃSKIE CENTRUM POMOCY DZIECKU
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Olsztyn
  2. Warszawa
  3. Katowice

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca OLSZTYŃSKIE CENTRUM POMOCY DZIECKU - oferty archiwalne

  • Kucharz

    • Olsztyn
    • umowa o pracę
    • część etatu
    • Zakres obowiązków

      Zapewnienie Pełnowartościowego wyżywienia dla wychowanków i uczniów. Przygotowanie potraw zgodnie z jadłospisem. Przyjmowanie towaru z magazynu i odpowiednie go zabezpieczenie i przechowywanie. Wydawanie posiłków zgodnie z obowiązującymi normami.
      Godziny pracy między 6-14

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, gastronomiczne, kierunek: żywienie zbiorowe, średnie branżowe, gastronomiczne
      • Inne wymagania: Doświadczenie zawodowe na stanowisku kucharz. Umiejętność pracy w zawodzie kucharz

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 1 605 PLN
      • Opis wynagrodzenia: wynagrodzenie 1605 + dodatek za staż pracy
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Młodszy wychowawca

    • Olsztyn
    • umowa na zastępstwo
    • pełny etat
    • 2 800 zł / mies.

      Sprawowanie zezpośredniej opieki nada dziećmi. Organizowanie zajęć wychowawczych z grupą dzieci. Tworzenie odpowiedniej dokumentacji. Współpraca ze specjalistami i innymi pracownikami.
      Godziny pracy 6-14; 14-22; 22-6

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne, kierunek: rachunkowość
      • Inne wymagania: wykształcenie wyższe - pedagogika opiekuńcza, wychowawcza, nauka o rodzinie, pedagogika specjalna. Doświadczenie zawodowe - praca na podobnym stanowisku. Umiejętność budowania więzi z podopiecznymi, współpraca z rodzicami i opiekunami dzieci

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 2 800 PLN
      • Opis wynagrodzenia: wynagrodzenie 2800 + dodatek stażowy

Pracodawcy w Olsztynie