Czy to Twoja firma?

STAL RZESZÓW SPÓŁKA AKCYJNA praca

Rzeszów

Jesteśmy STAL RZESZÓW SPÓŁKA AKCYJNA – klubem piłkarskim z duszą i historią, której początki sięgają roku 1944. Nasze korzenie są głęboko związane z przemysłem lotniczym Rzeszowa, co nadaje naszej działalności wyjątkowy charakter i lokalną tożsamość. Od 2012 roku, jako spółka akcyjna, z dumą kontynuujemy tradycje Zakładowego Klubu Sportowego Stal Rzeszów, będąc jednocześnie nowoczesną i dynamicznie rozwijającą się organizacją.

Znajdujemy się w sercu Rzeszowa, przy ulicy Hetmańskiej 69, gdzie każdego dnia pracujemy nad tym, aby nasz klub piłkarski był synonimem pasji, zaangażowania i sportowej rywalizacji. Nasze zaangażowanie w rozgrywki piłkarskie jest odzwierciedleniem ambicji i ducha zespołu, który nieustannie dąży do doskonałości.

Pod przewodnictwem Prezesa Zarządu, Rafała Kalisza, który jest również wiceprezesem firmy FIBRAIN, stawiamy na rozwój i inwestujemy w przyszłość. Chociaż nie możemy podzielić się wszystkimi szczegółami dotyczącymi naszej misji, wartości czy liczby pracowników, możemy zapewnić, że każdy aspekt naszej działalności jest prowadzony z myślą o naszych kibicach i społeczności.

Jako Stal Rzeszów, jesteśmy dumni z naszej historii i z tego, co osiągnęliśmy, ale równocześnie z niecierpliwością patrzymy w przyszłość. Zapraszamy do wspierania nas w naszych dążeniach do bycia najlepszymi na boisku i poza nim. Razem tworzymy historię, która trwa już ponad 75 lat!

STAL RZESZÓW SPÓŁKA AKCYJNA najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
edukacja / badania naukowe / szkolenia / tłumaczenia praca fizyczna hr / kadry medycyna / farmacja / zdrowie

Oferty pracy STAL RZESZÓW SPÓŁKA AKCYJNA

Praca alert - powiadomienia

Praca STAL RZESZÓW SPÓŁKA AKCYJNA

Mapa STAL RZESZÓW SPÓŁKA AKCYJNA

Siedziba główna

Dynamika publikacji ofert pracy w ostatnich 12 miesiącach

STAL RZESZÓW SPÓŁKA AKCYJNA poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 10 miesiącach

Profil firmy:
STAL RZESZÓW SPÓŁKA AKCYJNA
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Rzeszów
  2. Nowa Sarzyna

Data aktualizacji: 01.05.2024

Praca STAL RZESZÓW SPÓŁKA AKCYJNA - oferty archiwalne

  • Specjalista do spraw kadr w placówce oświatowej.

    • Rzeszów
    • umowa o pracę
    • część etatu
    • Zakres obowiązków

      według zawodu

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), średnie ogólnokształcące
      • Inne wymagania: Mile widziane doświadczenie.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 1 510 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Nauczyciel języka polskiego

    • Rzeszów
    • pełny etat

      do uzgodnienia

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak
      • Inne wymagania: Zgodnie z wymogami prawa oświatowego.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 082 PLN
      • Opis wynagrodzenia: Wynagrodzenie w zależności od stopnia awansu zawodowego.
  • Nauczyciel informatyki / technologii informacyjnej

    • Rzeszów
    • 3 000-4 000 zł / mies.

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: 3 000 - 4 000 PLN
      • Opis wynagrodzenia: 18/18 etatu wynagrodzenie uzależnione od stopnia awansu zawodowego

Pracodawcy w Rzeszowie