Czy to Twoja firma?

Prywatne Przedsiębiorstwo Wielobranżowe OPTIMAL Wojciech Koziczyński praca

Płock

Od samego początku naszej działalności w 1991 roku, Prywatne Przedsiębiorstwo Wielobranżowe "OPTIMAL" Wojciech Koziczyński z siedzibą w malowniczym Płocku na placu Starego Rynku 6, wyznaczało sobie za cel dostarczanie usług i produktów najwyższej jakości. Jesteśmy firmą z tradycjami, która przez lata rozwinęła swoje kompetencje w wielu sektorach rynku.

Nasza oferta jest wszechstronna i dynamicznie dostosowuje się do potrzeb naszych klientów. Zajmujemy się wynajmem i zarządzaniem nieruchomościami, co pozwala nam na tworzenie przestrzeni, w których nasze klienty mogą rozwijać swoje biznesy lub cieszyć się komfortem życia. Specjalizujemy się również w instalacjach elektrycznych oraz wodno-kanalizacyjnych, cieplnych, gazowych i klimatyzacyjnych, co świadczy o naszym zaangażowaniu w zapewnienie bezpieczeństwa i komfortu w każdym domu i przedsiębiorstwie.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom rynku, oferujemy sprzedaż detaliczną najnowocześniejszych komputerów, urządzeń peryferyjnych i oprogramowania, a także mebli i artykułów użytku domowego, które łączą w sobie funkcjonalność z estetyką. Nasza oferta obuwnicza i wyrobów skórzanych jest odpowiedzią na potrzeby klientów ceniących sobie wysoką jakość i trwałość.

Rozumiemy również, jak ważne jest zapewnienie wygody podczas podróży, dlatego nasze usługi hotelarskie są zawsze na najwyższym poziomie, gwarantując pełen relaks i regenerację. Dodatkowo, działając na rynku nieruchomości, zapewniamy naszym klientom profesjonalne doradztwo i wsparcie w procesie kupna czy sprzedaży nieruchomości.

W naszym przedsiębiorstwie stawiamy na ciągły rozwój i innowacyjność, co pozwala nam nie tylko sprostać oczekiwaniom rynku, ale również wyznaczać nowe standardy w branży. Nasze wieloletnie doświadczenie i zaangażowanie w każdy aspekt działalności to fundamenty, na których budujemy trwałe relacje z naszymi klientami.

Zapraszamy do współpracy i odkrycia pełni możliwości, jakie oferuje Prywatne Przedsiębiorstwo Wielobranżowe "OPTIMAL" Wojciech Koziczyński. Razem możemy więcej.

Prywatne Przedsiębiorstwo Wielobranżowe OPTIMAL Wojciech Koziczyński najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna

Oferty pracy Prywatne Przedsiębiorstwo Wielobranżowe OPTIMAL Wojciech Koziczyński

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Prywatne Przedsiębiorstwo Wielobranżowe OPTIMAL Wojciech Koziczyński

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Prywatne Przedsiębiorstwo Wielobranżowe OPTIMAL Wojciech Koziczyński

Siedziba główna

Prywatne Przedsiębiorstwo Wielobranżowe OPTIMAL Wojciech Koziczyński poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 9 miesiącach

Profil firmy:
Prywatne Przedsiębiorstwo Wielobranżowe OPTIMAL Wojciech Koziczyński
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Garwolin

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca Prywatne Przedsiębiorstwo Wielobranżowe OPTIMAL Wojciech Koziczyński - oferty archiwalne

  • Pracownik portierni

    • Płock
    • umowa o pracę
    • Zakres obowiązków

      Rozłączanie alarmów, dbanie o czystość, obsługa klienta

      Wymagania

      • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
      • Inne wymagania: komunikatywność, chęci do pracy

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 2 550 PLN
      • Opis wynagrodzenia: Praca w oparciu o umowę zlecenie 20-30 godzin tygodniowo od 7-18 zgodnie z grafikiem

Pracodawcy w Płocku