Czy to Twoja firma?

NETLAND sp. z o.o. praca

Olsztyn

Od ponad dekady NETLAND jest synonimem innowacji i zaawansowanych technologii w branży tworzenia oprogramowania. Nasza podróż rozpoczęła się w 2004 roku, a od 2008 roku nieustannie rozwijamy i udoskonalamy nasze autorskie rozwiązania, które wspierają proces informatyzacji firm i instytucji na całym świecie. Z dumą możemy powiedzieć, że nasza siedziba znajduje się w pięknym Olsztynie, gdzie zespół liczący od 51 do 200 wykwalifikowanych pracowników codziennie dąży do tego, aby nasze produkty były synonimem niezawodności i innowacyjności.

Nasza flagowa oferta to system GlobeOMS – kompleksowe rozwiązanie do zdalnego odczytu liczników mediów, które pozwala na efektywny nadzór i zarządzanie działalnością zakładu. Dostęp do systemu w chmurze 24/7 z każdego miejsca na świecie to nie tylko wygoda, ale i gwarancja najwyższego poziomu bezpieczeństwa, potwierdzonego certyfikatami ISO/IEC 27018:2019 i ISO/IEC 27001:2013. Nasze rozwiązania obejmują również aplikacje mobilne, urządzenia telemetryczne oraz moduły telemetryczne, które są stale udoskonalane, aby sprostać rosnącym wymaganiom naszych klientów.

Misją, która przyświeca nam od początku naszej działalności, jest wspomaganie procesu informatyzacji. Rozumiemy, jak ważne jest dostosowanie technologii do indywidualnych potrzeb każdej organizacji, dlatego oferujemy wsparcie techniczne i wdrożenia systemów informatycznych na najwyższym poziomie.

Jesteśmy dumni z naszego międzynarodowego zasięgu i udziału w projektach, które przekraczają granice i łączą ludzi oraz technologie. NETLAND to nie tylko dostawca oprogramowania – to partner w tworzeniu lepszej przyszłości poprzez informatyzację.

Zapraszamy do poznania naszej historii, doświadczenia i pasji, które kierują NETLAND na drodze do doskonałości w dziedzinie oprogramowania. Razem możemy tworzyć lepsze jutro, wykorzystując potęgę technologii do budowania efektywniejszych i bezpieczniejszych środowisk pracy.

NETLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
serwis / montaż administracja biurowa / praca biurowa it (informatyka) sprzedaż / zakupy zarządzanie / dyrekcja

Oferty pracy NETLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca NETLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa NETLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Siedziba główna

NETLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 6 miesiącach

Profil firmy:
NETLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Bielsko-Biała
  2. Olsztyn
  3. Szczecin
  4. Warszawa

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca NETLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - oferty archiwalne

  • Specjalista ds wsparcia serwisu

    • Olsztyn
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Poszukujemy osoby, która wesprze dział serwisu w bieżącym rozwiązywaniu zgłoszeń i poprawności oferowanych urządzeń.
      pracę w młodym, dynamicznym zespole, ciekawe projekty oraz benefity w postaci karty Benefit i opieki medycznej Luxmed.
      Forma umowy do uzgodnienia.
      godziny pracy: 8-16

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
      • Inne wymagania: - Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku - Osoba powinna mieć umiejętność logicznego myślenia, znać dobrze MS Excel oraz być skrupulatna i zaangażowana w powierzone zadania - Dodatkowym atutem będzie doświadczenie w testowaniu urządzeń lub analizie danych

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: 4 500 - 6 000 PLN
      • Opis wynagrodzenia: Pierwsza umowa na okres próbny kolejna na czas określony
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Specjalista ds. administracji

    • Olsztyn

      - nadzór i koordynacja realizowanych przez podwykonawców prac związanych z realizacją instalacji urządzeń telemetrycznych
      - prowadzenie ewidencji montaży urządzeń
      - umawianie monterów na wizyty związane z wymianą urządzeń telemetrycznych
      - przypisywanie użytkowników do montowanych urządzeń
      - wprowadzanie punktów pomiarowych do aplikacji GlobeOMS
      - odbieranie protokołów od monterów i sprawdzanie ich poprawności
      - kontakt z monterami w razie potrzeby
      - prowadzenie wszelkiej niezbędnej dokumentacji związanej z wykonywanymi czynnościamigodziny pracy: 7.30 - 15.30

      Wymagania

      • Inne wymagania: - bardzo dobra znajomość obsługi komputera, przede wszystkim w zakresie pakietu MS Office, - bardzo dobra organizacja pracy, samodzielność w działaniu oraz umiejętność pracy w zespole, - wysoko rozwinięte umiejętności organizacyjne, skrupulatność, logiczne myślenie oraz umiejętność analitycznego podejścia do problemów

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN
      • Opis wynagrodzenia: Pierwsza umowa na okres próbny,kolejna na czas określony.
  • Serwisant-monter

    • Olsztyn

      Poszukujemy osoby, której doświadczenie i kwalifikacje pozwolą na samodzielne wykonywanie poniższych zadań serwisowych oraz monterskich. Oferowana przez nas praca polega na:
      - Obsłudze urządzeń technicznych, montażu i demontażu urządzeń pomiarowych wodomierzy, ciepłomierzy,
      - Konserwacji oraz bieżących naprawach urządzeń telemetrycznych i mechanicznych,
      - Nadzorze nad pracami realizowanymi przez serwisy zewnętrzne.
      - Prace realizowane na terenie województwa warmińsko-mazurskiego.
      godziny pracy 7:30-15:30

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, inne
      • Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B
      • Inne wymagania: znajomość elektroniki, znajomość hydrauliki

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: 3 000 - 4 900 PLN
      • Opis wynagrodzenia: według potrzeb

Pracodawcy w Olsztynie