Czy to Twoja firma?

Młodzieżowy Ośrodek Socjoterapii w Rzeszowie praca

Rzeszów

W sercu Rzeszowa, przy ulicy Budziwojskiej 149, znajduje się miejsce, które każdego dnia buduje lepszą przyszłość dla młodzieży - to my, Młodzieżowy Ośrodek Socjoterapii. Jesteśmy publiczną placówką edukacyjną, która z pasją angażuje się w rozwój młodych ludzi, oferując im wsparcie, edukację i możliwości, które pomagają im odnaleźć własną drogę w życiu.

Nasza oferta edukacyjna i wychowawcza jest fundamentem, na którym budujemy naszą działalność. Rozumiemy, że każdy młody człowiek jest wyjątkowy, dlatego nasze podejście jest indywidualne i skoncentrowane na potrzebach naszych podopiecznych. Działamy w obszarze edukacji, ale nasze usługi rozciągają się również na badania naukowe, szkolenia i tłumaczenia, a także na sektor hotelarstwa, gastronomii i turystyki. To różnorodne spektrum działań pozwala nam na holistyczne podejście do rozwoju młodzieży i otwieranie przed nią nowych perspektyw.

Chociaż nie możemy podzielić się pełną historią naszej placówki, liczbą pracowników, misją, wartościami czy szczegółami dotyczącymi innowacji i certyfikatów, to z całą pewnością możemy powiedzieć, że nasze zaangażowanie w tworzenie pozytywnego środowiska dla młodzieży jest niezachwiane. Każdego dnia dążymy do tego, aby być miejscem, gdzie młodzi ludzie mogą się uczyć, rozwijać i bezpiecznie kształtować swoją przyszłość.

Jesteśmy dumni z tego, co robimy, i zawsze stawiamy na pierwszym miejscu dobro naszych podopiecznych. Zapraszamy do poznania naszej placówki i dołączenia do naszej społeczności, która każdego dnia wspólnie pracuje na rzecz lepszego jutra.

Młodzieżowy Ośrodek Socjoterapii w Rzeszowie najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
edukacja / badania naukowe / szkolenia / tłumaczenia inne hotelarstwo / gastronomia / turystyka

Oferty pracy Młodzieżowy Ośrodek Socjoterapii w Rzeszowie

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Młodzieżowy Ośrodek Socjoterapii w Rzeszowie

Mapa Młodzieżowy Ośrodek Socjoterapii w Rzeszowie

Siedziba główna

Młodzieżowy Ośrodek Socjoterapii w Rzeszowie poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 12 miesiącach

Profil firmy:
Młodzieżowy Ośrodek Socjoterapii w Rzeszowie
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Rzeszów
  2. Warszawa
  3. Kraków
  4. Bielsko-Biała
  5. Gliwice
  6. Lublin
  7. Ruda Śląska
  8. Pruszków
  9. Zabrze
  10. Gdynia

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca Młodzieżowy Ośrodek Socjoterapii w Rzeszowie - oferty archiwalne

  • Wychowawca

    • Rzeszów
    • umowa o pracę
    • część etatu
    • Zakres obowiązków

      - stanowisko wychowawcy w ośrodku dla dzieci i młodzieży posiadającej orzeczenie o potrzebie kształcenia specjalnego z uwagi na niedostosowanych społecznie

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
      • Uprawnienia: STUDIA PODYPLOMOWE: PEDAGOGIKA RESOCJALIZACYJNA
      • Inne wymagania: [Umiejętność 2] : - lub studia wyższe pedagogiczne nauczycielskie i studia podyplowowe z zakresu resocjalizacji lub socjoterapii [Umiejętność 1] : - wymagania : studia wyższe pedagogiczne na kierunku resocjalizacja lub socjoterapia

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 2 100 PLN
      • Opis wynagrodzenia: [Praca na czas określony] : 14.10.2022 - 30.06.2023 [Godzina zakończenia pracy] : 22:00
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Rzeszowie