Czy to Twoja firma?

Komenda Miejska Państwowej Straży Pożarnej we Wrocławiu praca

Wrocław

Jesteśmy Komendą Miejską Państwowej Straży Pożarnej we Wrocławiu, strażą, która stoi na straży bezpieczeństwa i spokoju mieszkańców naszego pięknego miasta. Nasza obecność w sektorze publicznym, w obszarze służb mundurowych, jest wyrazem pełnego profesjonalizmu, który jest naszym znakiem rozpoznawczym.

Nasza historia, choć nieudokumentowana w tej opowieści, jest nierozerwalnie związana z historią Wrocławia – miasta o bogatej przeszłości i dynamicznie rozwijającej się teraźniejszości. Jesteśmy integralną częścią tej społeczności, zawsze gotowi służyć pomocą i ochroną.

Choć nie możemy podzielić się konkretnymi informacjami na temat naszych usług czy innowacji, to nasze działania mówią same za siebie. W każdej sytuacji, kiedy liczy się czas i profesjonalizm, nasi strażacy są pierwszymi, którzy przybywają na miejsce zdarzenia, gotowi do działania i niesienia pomocy.

Nasze wartości, choć nie spisane, są odzwierciedleniem naszego codziennego zaangażowania w ochronę życia i mienia. W każdym wezwaniu, w każdej interwencji, w każdym szkoleniu, kładziemy nacisk na najwyższe standardy, które są gwarancją naszej niezawodności.

Zapraszamy do współpracy i dialogu wszystkich, którzy podzielają nasze zaangażowanie w bezpieczeństwo i chcą przyczynić się do budowania silnej i chronionej społeczności. Jesteśmy tutaj dla Was, Wrocławianie, gotowi służyć naszą wiedzą, doświadczeniem i poświęceniem. Razem tworzymy historię bezpiecznego miasta.

Komenda Miejska Państwowej Straży Pożarnej we Wrocławiu najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
sektor publiczny / służby mundurowe

Oferty pracy Komenda Miejska Państwowej Straży Pożarnej we Wrocławiu

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Komenda Miejska Państwowej Straży Pożarnej we Wrocławiu

Mapa Komenda Miejska Państwowej Straży Pożarnej we Wrocławiu

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 9 miesiącach

Profil firmy:
Komenda Miejska Państwowej Straży Pożarnej we Wrocławiu
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Wrocław
  2. Bielsko-Biała
  3. Warszawa

Data aktualizacji: 01.05.2024

Praca Komenda Miejska Państwowej Straży Pożarnej we Wrocławiu - oferty archiwalne

  • Stażysta

    • Wrocław
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Praca w systemie codziennym w ochronie przeciwpożarowej. Obsługa informatyczna w komendzie. Diagnozowanie i usuwanie usterek. Wsparcie w zakresie EZD. Prowadzenie ewidencji licencji i nośników oprogramowania. Wykonywanie zadań zleconych przez przełożonego.
      Przewidywana data rozpoczęcia zatrudnienia: I kwartał 2023 r.
      Oferta dostępna w sali H.
      Kontakt z pracodawcą - telefoniczny: 71 320 70 11.

      Dodatkowe informacje i wymagane dokumenty na stronie Komendy Miejskiej PSP we Wrocławiu:

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
      • Inne wymagania: wykształcenie: co najmniej średnie lub średnie branżowe, staż pracy: brak wymagań, posiadanie obywatelstwa polskiego, osoba nie może być karana za przestępstwo/przestępstwo skarbowe, korzystanie z pełni praw publicznych, posiadanie zdolności fizycznej i psychicznej do pełnienia służby w Państwowej Straży Pożarnej, dobrze widziane prawo jazdy kat. B

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 4 472 do 4 472 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Stażysta

    • Wrocław

      Praca w systemie zmianowym w ochronie przeciwpożarowej, przyjmowanie zgłoszeń i meldunków, dysponowanie do zdarzeń, prowadzenie dokumentacji, sporządzanie zestawień dobowych, wykonywanie prac zleconych przez przełożonych.
      Przewidywana data rozpoczęcia zatrudnienia: III/IV kwartał 2022 r.
      Oferta dostępna w sali F, C, E.

      Osoba ubiegająca się o przyjęcie do służby musi zdać testy sprawności fizycznej. Wszystkie szczegółowe informacje dotyczące naboru znajdują się na naszej stronie internetowej Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej we Wrocławiu - na BIPie.

      Wymagania

      Oferujemy

Pracodawcy w Wrocławiu