Czy to Twoja firma?

MIEJSKI ZARZĄD BUDYNKÓW MIESZKALNYCH sp. z o.o. praca

Rzeszów

Od ponad siedmiu dekad jesteśmy dumnym strażnikiem miejskiego krajobrazu Rzeszowa, dbając o to, by każdy budynek w naszym zarządzie był nie tylko strukturą, ale prawdziwym domem dla jego mieszkańców. Nasza historia zaczęła się w 1951 roku, kiedy to zrodziła się wizja stworzenia przedsiębiorstwa, które odpowiadałoby na rosnące potrzeby mieszkaniowe naszej wspólnoty. Od tego czasu, MIEJSKI ZARZĄD BUDYNKÓW MIESZKALNYCH nieustannie rozwija się, by sprostać oczekiwaniom i wyzwaniom nowoczesnego zarządzania nieruchomościami.

Zarządzamy i administrujemy obecnie 550 budynkami, co przekłada się na 17056 lokali, każdy z nich to część naszej wspólnej historii i przyszłości. Nasza misja jest jasna i niezmienna – zaspokajanie potrzeb mieszkaniowych naszej samorządowej wspólnoty, co czynimy z pasją i zaangażowaniem.

Zatrudniamy 139 wykwalifikowanych specjalistów, którzy codziennie dbają o to, by nasze usługi stały na najwyższym poziomie. Nasze biuro projektowe to miejsce, gdzie powstają innowacyjne rozwiązania, a zespół radców prawnych zapewnia wsparcie i bezpieczeństwo naszym działaniom. Pogotowie techniczne to nasza odpowiedź na potrzeby dnia codziennego – zawsze gotowi, by szybko i skutecznie reagować na wszelkie wyzwania.

Jesteśmy firmą z solidnymi korzeniami, w pełni wspieraną przez Gminę Miasta Rzeszów, co daje nam stabilność finansową i pozwala patrzeć w przyszłość z optymizmem. Nasza przewaga konkurencyjna to nie tylko wyspecjalizowana kadra, ale także zdolność do innowacji i dostosowywania się do zmieniających się potrzeb naszych mieszkańców.

Zapraszamy do współpracy i do bycia częścią naszej historii, która każdego dnia pisana jest przez ludzi, dla ludzi. Razem tworzymy przestrzeń, w której każdy może znaleźć swój kąt i poczucie przynależności. To nasza misja, nasza pasja, nasz dom – Miejski Zarząd Budynków Mieszkalnych.

MIEJSKI ZARZĄD BUDYNKÓW MIESZKALNYCH SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Budowlaniec Rzeszów
- w kategoriach zawodowych:
budownictwo / architektura / geodezja

Oferty pracy MIEJSKI ZARZĄD BUDYNKÓW MIESZKALNYCH SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca MIEJSKI ZARZĄD BUDYNKÓW MIESZKALNYCH SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

  • Spawacz TIG /Niemcy!!!

    Rübsam Fachkräfte GmbH & Co.KG Wizytówka
    • Niemcy
    • umowa o pracę
    • praca od zaraz
    Dodana
  • Elektryk

    Bergman Deutschland
    • Niemcy
    • rekrutacja zdalna
    • 13 500-13 500 zł / mies.
    Polecana
    Dodana
  • Field Service Engineer

    SMART-HR
    • Rzeszów
    • praca zdalna
    Dodana

Mapa MIEJSKI ZARZĄD BUDYNKÓW MIESZKALNYCH SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Siedziba główna / Zarząd

Rejon Obsługi Mieszkańców I

Rejon Obsługi Mieszkańców II

Rejon Obsługi Mieszkańców III

Rejon Obsługi Mieszkańców IV

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 11 miesiącach

Profil firmy:
MIEJSKI ZARZĄD BUDYNKÓW MIESZKALNYCH SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Rzeszów
  2. Nowa Sarzyna
  3. Warszawa

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca MIEJSKI ZARZĄD BUDYNKÓW MIESZKALNYCH SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - oferty archiwalne

  • Inżynier budowlany branży sanitarnej

    • Rzeszów
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      - obsługa techniczna budynków
      - udział w przeglądach technicznych budynków
      - prowadzenie dokumentacji w zakressie instalacji sanitarnych
      - rozliczanie wykonanych robór
      - prowadzenie ewidencji zgłoszeń lokatorów do realizacji

      Wymagania

      • Inne wymagania: - doświadczenie zawodowe w budownictwie przy realizacji robót sanitarnych, - znajomość przepisów prawa budowlanego, - komunikatywność, praca w zespole, dobra organizacja pracy

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 4 600 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Inspektor nadzoru branży sanitarnej

    • Rzeszów

      - nadzór inwestorski nad robotami i usługami specjalności sanitarnej,
      - nadzór nad realizowanymi umowami wraz z odbiorem robót i usług
      - ocena techniczna budynków i terenów,
      - opracowywanie, sprawdzanie i zatwierdzanie kosztorysów inwestorskich,
      - przygotowywanie protokołów oceny stanu technicznego przejmowanych lokali budynków

      Wymagania

      • Inne wymagania: - praktyczna znajomość przepisów budowlanych, - preferowane doświadczenie zawodowe, uprawnienia sanitarne - umiejętność pracy w zespole oraz samodzielnej realizacji zadań, dobra organizacja pracy, komunikatywność,

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 5 200 PLN
  • Inspektor nadzoru branży sanitarnej lub ogólnobudowlanej

    • Rzeszów
    • 5 000 zł / mies.

      - nadzór inwestorski nad robotami i usługami specjalności sanitarnej lub ogólnobudowlanej,

      Wymagania

      • Inne wymagania: praktyczna znajomość przepisów budowlanych, preferowane doświadczenie zawodowe, uprawnienia sanitarne lub ogólnobudowlane, umiejętność pracy w zespole oraz samodzielnej realizacji zadań, dobra organizacja pracy, komunikatywność,

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 5 000 PLN

Pracodawcy w Rzeszowie