Czy to Twoja firma?

Międzynarodowa Wyższa Szkoła Logistyki i Transportu we Wrocławiu praca

Wrocław

Jako Międzynarodowa Wyższa Szkoła Logistyki i Transportu we Wrocławiu, jesteśmy dumni, że od ponad dwóch dekad kształcimy przyszłych liderów i specjalistów w branżach tak kluczowych dla globalnej gospodarki, jak logistyka, transport, budownictwo i zarządzanie. Nasza historia to przede wszystkim historia sukcesu, który zawdzięczamy konsekwentnemu dążeniu do doskonałości w edukacji i nieustannemu rozwojowi.

Nasze programy nauczania są skrupulatnie projektowane tak, aby odpowiadać na dynamiczne zmiany rynkowe i potrzeby przedsiębiorstw. To właśnie nasze zaangażowanie w jakość edukacji oraz innowacyjność sprawiło, że zdobyliśmy miano najlepszej specjalistycznej uczelni logistycznej w Polsce według Rankingu Perspektywy 2023. Jesteśmy także jedyną uczelnią w Europie Środkowo-Wschodniej z akredytacją CILT (UK) – Chartered Institute of Logistics and Transport, co jest potwierdzeniem naszego międzynarodowego uznania i konkurencyjności.

Współpracujemy z uczelniami z całego świata w ramach Programu Erasmus+, co umożliwia naszym studentom zdobywanie cennych doświadczeń międzynarodowych i rozwijanie globalnej perspektywy. Nasza oferta edukacyjna obejmuje innowacyjne studia dualne, które łączą wiedzę teoretyczną z praktycznymi umiejętnościami zdobywanymi podczas płatnych staży w renomowanych firmach partnerskich.

Jesteśmy uczelnią, która nieustannie podnosi poprzeczkę, co potwierdzają nasze certyfikaty "Wiarygodna Szkoła" oraz „Uczelnia Liderów”, które posiadamy nieprzerwanie od wielu lat. Nasze kierunki studiów są pozytywnie oceniane przez Polską Komisję Akredytacyjną, a kategoria naukowa B+ w dyscyplinie nauki o zarządzaniu i jakości świadczy o naszym naukowym autorytecie.

Nasza misja to nie tylko edukacja, ale także tworzenie wartości i wpływanie na rozwój społeczny. Przygotowujemy absolwentów, którzy są wysoko oceniani przez pracodawców, gotowi na wyzwania współczesnego świata, z silnymi fundamentami etycznymi i profesjonalnymi.

W Międzynarodowej Wyższej Szkole Logistyki i Transportu we Wrocławiu każdy dzień to krok naprzód w kształtowaniu przyszłości logistyki i transportu. Zapraszamy do bycia częścią tej ekscytującej podróży.

Międzynarodowa Wyższa Szkoła Logistyki i Transportu we Wrocławiu najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
edukacja / badania naukowe / szkolenia / tłumaczenia praca fizyczna budownictwo / architektura / geodezja zarządzanie / dyrekcja

Oferty pracy Międzynarodowa Wyższa Szkoła Logistyki i Transportu we Wrocławiu

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Międzynarodowa Wyższa Szkoła Logistyki i Transportu we Wrocławiu

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Międzynarodowa Wyższa Szkoła Logistyki i Transportu we Wrocławiu

Siedziba główna

Międzynarodowa Wyższa Szkoła Logistyki i Transportu we Wrocławiu poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 5 miesiącach

Profil firmy:
Międzynarodowa Wyższa Szkoła Logistyki i Transportu we Wrocławiu
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Wrocław

Data aktualizacji: 01.05.2024

Praca Międzynarodowa Wyższa Szkoła Logistyki i Transportu we Wrocławiu - oferty archiwalne

  • Bibliotekarz

    • Wrocław
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      bieżąca obsługa użytkowników biblioteki (studentów i wykładowców MWSLiT, uczniów Technikum Akademickiego),
      - opieka nad księgozbiorem czytelni i wypożyczalni;
      - poszerzanie zbiorów biblioteki akademickiej i/lub szkolnej (zakup nowych pozycji), zgodnie z zapotrzebowaniem ze strony wykładowców i nauczycieli;
      - katalogowanie nowo zakupionych woluminów dla biblioteki akademickiej w programie Bibliotekarz.net oraz dla biblioteki szkolnej w systemie Mol Net+;
      - ustalanie w porozumieniu z wykładowcami i władzami Uczelni czasopism naukowych do prenumeraty;
      - prowadzenie corocznej sprawozdawczości dla GUS według formularza K03;
      - prowadzenie ewidencji wydatków biblioteki;
      - świadczenie usług reprograficznych (druk, ksero) i obsługa kasy fiskalnej;.
      System czasu pracy: równoważny
      Godzinya pracy 8:00 - 16:00
      umowa na okres próbny z możliwością przedłużenia
      Kontakt z pracodawcą: kadry@msl.com.pl

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
      • Uprawnienia: biegła obsługa komputera, pakietu MS Office, Dobre zdolności interpersonalne oraz komunikacyjne, DOBRA ORGANIZACJA PRACY
      • Inne wymagania: dobra znajomość angielskiego B1, staż pracy brak wymagań wykształcenie wyższe z zakresu bibliotekoznawstwa i informacji naukowej lub inne z ukończonymi studiami podyplomowymi z bibliotekoznawstwa biegła obsługa komputera, pakietu MS Office, dobre zdolności interpersonalne oraz komunikacyjne, dobra organizacja pracy

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Nauczyciel przedmiotów zawodowych technicznych - logistyki

    • Wrocław
    • 4 000-5 000 zł / mies.

      Prowadzenie zajęć dydaktycznych.
      Oferta dostępna w sali C.
      Kontakt z pracodawcą - e-mail: kadry@msl.com.pl

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), inne, kierunek: Logistyka
      • Inne wymagania: wykształcenie: wyższe branżowe, staż pracy: brak wymagań

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: 4 000 - 5 000 PLN
  • Nauczyciel informatyki

    • Wrocław

      Prowadzenie zajeć dydaktycznych.

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), informatyczne

      Oferujemy

Pracodawcy w Wrocławiu