Czy to Twoja firma?

PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-USŁUGOWO-HANDLOWE LUX-DOM sp. z o.o. praca

Włocławek

Od ponad dwóch dekad jesteśmy dumnym twórcą przestrzeni, w której ludzie żyją, pracują i odpoczywają. Nasza historia rozpoczęła się w 1993 roku we Włocławku, gdzie z pasją i zaangażowaniem zaczęliśmy tworzyć solidne fundamenty dla przyszłości. Specjalizujemy się w budowie domów jednorodzinnych, obiektów biurowych, usługowych, handlowych oraz banków. Nasze doświadczenie sięga również budowy hal magazynowych i odrestaurowywania budynków z duszą – tych, które opowiadają historie minionych epok.

Jesteśmy dumni z naszej roli w kształtowaniu krajobrazu Włocławka i okolic. To my przyczyniliśmy się do powstania większości nowych chodników, budowy parkingów i dróg osiedlowych, a także realizacji nawierzchni pałacyku Prezydenta RP w Ciechocinku. Każdy projekt jest dla nas wyjątkowy, a nasze zaangażowanie widać w jakości wykonania i terminowości, które są możliwe dzięki nowoczesnemu sprzętowi i fachowości naszych pracowników.

W Lux-Dom wierzymy, że każda budowla powinna być synonimem trwałości i estetyki. Dlatego też, z taką samą starannością podchodzimy do realizacji nowoczesnych przestrzeni komercyjnych, jak i do renowacji obiektów zabytkowych. Nasze doświadczenie w branży, połączone z nowoczesnym sprzętem i fachowością pracowników, stanowi naszą przewagę konkurencyjną, co potwierdzają liczne referencje od zadowolonych Klientów.

Jesteśmy firmą, która zna swoje miasto i potrzeby mieszkańców. Przez lata naszej działalności wyrośliśmy na solidnego partnera w dziedzinie budownictwa, zdobywając zaufanie i uznanie wśród klientów i partnerów biznesowych. Nasze projekty są dowodem na to, że wysoka jakość i profesjonalizm zawsze idą w parze z odpowiedzialnością za otaczające nas środowisko.

Zapraszamy do współpracy – razem możemy zbudować coś wyjątkowego.

Oferty pracy PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-USŁUGOWO-HANDLOWE LUX-DOM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Praca alert - powiadomienia

Praca PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-USŁUGOWO-HANDLOWE LUX-DOM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

  • Technik budownictwa r80/0721-329/24

    PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-USŁUGOWO-HANDLOWE LUX-DOM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
    • Włocławek
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    Dodana

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-USŁUGOWO-HANDLOWE LUX-DOM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Adres rejestrowy

Praca PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-USŁUGOWO-HANDLOWE LUX-DOM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - oferty archiwalne

  • Technik budownictwa

    • Lubraniec
    • Zakres obowiązków

      Nadzór nad budową dróg.

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
      • Inne wymagania: wykształcenie min. średnie, nie jest wymagane doświadczenie, miejsce pracy Lubraniec

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 500 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Włocławku