Czy to Twoja firma?

Warmińsko-Mazurska Brygada Obrony Terytorialnej praca

Olsztyn

Jako 4 Warmińsko-Mazurska Brygada Obrony Terytorialnej im. kpt. Gracjana Klaudiusza Fróga, ps. „Szczerbiec”, jesteśmy dumnym i wytrawnym związkiem taktycznym Wojsk Obrony Terytorialnej, z głębokimi korzeniami w historii Polskiego ruchu oporu. Nasza siedziba znajduje się w sercu Olsztyna, skąd nieustannie dbamy o bezpieczeństwo i spokój naszych rodaków.

Nasza historia sięga 2017 roku, lecz nasze wartości i tradycje nawiązują do heroicznych czynów „Oddziału lotnego Armii Krajowej im. Króla Bolesława Chrobrego” oraz 3 Wileńskiej Brygady Armii Krajowej z lat 1943-1944. Jesteśmy strażnikami tych tradycji, a nasze dziedzictwo jest dla nas źródłem inspiracji i motywacji do codziennej służby.

Z ponad 3,5 tysiąca żołnierzy w naszych szeregach, jesteśmy jedną z największych i najlepszych jednostek w kraju, co zostało potwierdzone tytułem „Przodującego Oddziału Wojska Polskiego” w 2022 roku. Nasza przewaga konkurencyjna wynika nie tylko z liczby, ale i z posiadania pięciu batalionów lekkiej piechoty, które są rozmieszczone strategicznie w Giżycku, Morągu, Braniewie, Ełku i Olsztynie.

Nasze główne zadania to obrona terytorialna i wsparcie w sytuacjach kryzysowych. W czasach pandemii, na granicy, czy w obliczu potrzeb uchodźców, zawsze jesteśmy gotowi służyć pomocą. Nasze działania nie ograniczają się jedynie do aspektów militarnych – równie ważne jest dla nas wsparcie społeczności lokalnych, co odzwierciedla jedna z naszych ośmiu zasad-credo: "Jestem pomocnym ramieniem i tarczą dla mojej społeczności".

Szkolimy naszych żołnierzy, aby byli przygotowani na każdą ewentualność, prowadzimy akcje poszukiwawcze i wspieramy różne instytucje niosące pomoc uchodźcom. Nasza służba na granicy polsko-białoruskiej jest wyrazem naszego zaangażowania w ochronę suwerenności i bezpieczeństwa Polski.

Jesteśmy brygadą, która łączy w sobie doświadczenie z nowoczesnością, tradycję z innowacyjnością, a przede wszystkim – determinację z empatią. Nasze działania są wyrazem głębokiego zaangażowania w obronę i wsparcie naszej Ojczyzny i jej obywateli. Zapraszamy do poznania naszej historii, misji i codziennej służby. Razem tworzymy bezpieczną przyszłość dla Polski.

4 Warmińsko-Mazurska Brygada Obrony Terytorialnej najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
administracja biurowa / praca biurowa bhp / ochrona środowiska medycyna / farmacja / zdrowie prawo i administracja państwowa logistyka / spedycja / transport

Oferty pracy 4 Warmińsko-Mazurska Brygada Obrony Terytorialnej

Praca alert - powiadomienia

Praca 4 Warmińsko-Mazurska Brygada Obrony Terytorialnej

  • Inspektor bhp

    4 Warmińsko-Mazurska Brygada Obrony Terytorialnej
    • Olsztyn
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    Wygasa

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa 4 Warmińsko-Mazurska Brygada Obrony Terytorialnej

Siedziba główna

4 Warmińsko-Mazurska Brygada Obrony Terytorialnej poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 11 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Warszawa
  2. Olsztyn
  3. Bielsko-Biała
  4. Dobre Miasto
  5. Łódź

Data aktualizacji: 01.05.2024

Praca 4 Warmińsko-Mazurska Brygada Obrony Terytorialnej - oferty archiwalne

  • Psycholog-konsultant dowódcy ds. profilaktyki psychologicznej

    • Olsztyn
    • Zakres obowiązków

      Udział w doborze, selekcji i kwalifikacji kandydatów do służby. Udzielanie psychologicznego wsparcia, w tym udzielanie konsultacji. Upowszechnianie wiedzy na temat zdrowia psychicznego. Wsparcie osób uprawnionych w radzeniu sobie z sytuacjach zagrażających zdrowiu psychicznemu. Prowadzenie zajęć psychoedukacyjnych, w szczególności: z zakresu profilaktyki uzależnień, profilaktyki zachowań agresywnych, treningu radzenia sobie ze stresem, rozwiązywania sytuacji konfliktowych. Godziny pracy pn- czw: 7-15:30; pt: 7-13

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), kierunek: psychologia
      • Inne wymagania: Mile widziane doświadczenie zawodowe w obszarze psychologii. Prawo do wykonywania zawodu. Bardzo dobra obsługa komputera. Bardzo dobra organizacja pracy, umiejętność pracy pod presją czasu. Umiejętność pracy w zespole. Samodzielność, dyspozycyjność. CV wraz z kopią dyplomu ukończenia studiów orazodpisaną klauzulą o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych należy wysłać pocztą (4W-MBOT, 10-073 Olsztyn ul. Saperska 1 lub skanem na e-mail j.nowakowska-stanko@ron.mil.pl

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 900 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Inspektor bezpieczeństwa i higieny pracy

    • Olsztyn

      Udzieł w kontrolach warunków pracy oraz przestrzegania przepisów bhp, udział w sprzadzaniu analiz stanu bhp, przeprowadzanie instruktaży ogólnych szkoleń uzupełniajacych, udział w opracowywaniu planów modernizacji pomieszczeń i stanowisk pracy, doradztwo w zakresie stosowania przepisów bhp, prowadzenie postepowaniń powypadkowych.

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
      • Uprawnienia: obsługa komputera MS Office (Word, Excel)

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 200 PLN

Pracodawcy w Olsztynie