Czy to Twoja firma?

DMD S.C. PAWEŁ MITURSKI DOROTA MITURSKA praca

Rzeszów

Witaj! Pozwól, że opowiem Ci historię naszej firmy, DMD s.c. Paweł Miturski, Dorota Miturska. Nasza przygoda zaczęła się w 2019 roku, kiedy to postanowiliśmy wnieść świeżość i nowoczesność do świata artykułów biurowych. Znajdziesz nas w sercu Rzeszowa, gdzie każdego dnia dbamy o to, aby nasze produkty spełniały oczekiwania najbardziej wymagających klientów.

Specjalizujemy się w sprzedaży artykułów biurowych, które dostarczane są przez naszych zaufanych Partnerów. Jesteśmy dumni, że możemy zaoferować Ci produkty, które nie tylko są fabrycznie nowe, ale także wolne od jakichkolwiek wad. Dla nas jakość to nie tylko obietnica – to gwarancja, którą potwierdzamy, wystawiając faktury VAT na wszystkie sprzedawane przez nas artykuły.

Rozumiemy, że w dynamicznym świecie biznesu czas to pieniądz, dlatego zobowiązujemy się do szybkiej realizacji zamówień – zwykle zajmuje to od 24 do 48 godzin. Wiemy też, jak ważne jest budowanie relacji z klientami, dlatego wprowadziliśmy program lojalnościowy, który pozwala na wymianę zebranych punktów na atrakcyjne nagrody. To nasz sposób na wyrażenie wdzięczności za zaufanie, jakim nas obdarzasz.

Chociaż nie możemy podzielić się wszystkimi detalami naszej działalności, chcemy, abyś wiedział, że nasze zaangażowanie w dostarczanie najlepszych rozwiązań biurowych jest niezachwiane. Nieustannie poszukujemy sposobów na wyróżnienie się na rynku, a nasz program lojalnościowy to tylko jeden z przykładów naszej innowacyjności.

Zapraszamy Cię do dołączenia do grona naszych zadowolonych klientów. Odkryj z nami, jak łatwe i przyjemne może być zaopatrzenie Twojego biura w wysokiej jakości produkty. Razem możemy stworzyć miejsce pracy, które będzie nie tylko funkcjonalne, ale i inspirujące. Do zobaczenia w DMD s.c.!

DMD S.C. PAWEŁ MITURSKI DOROTA MITURSKA najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
sprzedaż / zakupy

Oferty pracy DMD S.C. PAWEŁ MITURSKI DOROTA MITURSKA

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca DMD S.C. PAWEŁ MITURSKI DOROTA MITURSKA

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa DMD S.C. PAWEŁ MITURSKI DOROTA MITURSKA

Siedziba główna w Rzeszowie

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 7 miesiącach

Profil firmy:
DMD S.C. PAWEŁ MITURSKI DOROTA MITURSKA
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Bielsko-Biała
  2. Sanok

Data aktualizacji: 01.05.2024

Praca DMD S.C. PAWEŁ MITURSKI DOROTA MITURSKA - oferty archiwalne

  • Specjalista do spraw zamówień publicznych

    • Rzeszów
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      do uzgodnienia

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak
      • Inne wymagania: Mile widziane doświadczenie w przygotowywaniu dokumentacji przetargowej. Mile widziane orzeczenie o stopniu niepełnosprawności. Biegła obsługa komputera, znajomość pakietu MS OFFICE, dokładność, mile widziana znajomość branży.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 4 200 PLN
      • Opis wynagrodzenia: wynagrodzenie 4200 + premia
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Serwisant drukarek

    • Rzeszów

      Pomoc technikom serwisu sprzętu drukującego (drukarki, kopiarki, plotery).
      Praca zarówno w siedzibie serwisu jak również w biurach klientów.

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie zawodowe 4-letnie, brak
      • Inne wymagania: Mile widziane doświadczenie w branży serwisu drukarek lub innych urządzeń elektronicznych. pomoc i szkolenie.Mile widziane orzeczenie o stopniu niepełnosprawności

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 4 500 PLN

Pracodawcy w Rzeszowie