Czy to Twoja firma?

Bakron - Białoszycki Stanisław praca

Pyrzyce

Od ponad dwóch dekad, BAKRON - Stanisław Białoszycki jest synonimem innowacji i jakości w świecie produkcji konstrukcji metalowych i usług związanych z obróbką metalu. Nasza podróż rozpoczęła się w październiku 1993 roku w malowniczych Pyrzycach, gdzie do dziś znajduje się nasza siedziba. Przez lata, dzięki ciężkiej pracy i zaangażowaniu, wyrośliśmy na lidera w branży, zdobywając zaufanie klientów zarówno w Polsce, jak i poza jej granicami.

Nasze produkty i usługi to wynik połączenia tradycyjnego rzemiosła z nowoczesnymi technologiami. Oferujemy nie tylko konstrukcje stalowe, ale również szeroki wachlarz usług związanych z obróbką metalu. Nasza oferta jest odpowiedzią na zróżnicowane potrzeby rynku, a nasze doświadczenie pozwala nam dostarczać rozwiązania, które cieszą się uznaniem klientów dzięki swojej wyjątkowej jakości.

W BAKRON rozumiemy, że innowacja jest kluczem do sukcesu. Dlatego nieustannie poszukujemy nowych rozwiązań, które pozwolą nam jeszcze lepiej odpowiadać na wymagania naszych klientów. Nasze zaangażowanie w doskonalenie produktów i usług jest widoczne w każdym aspekcie naszej działalności.

Jesteśmy dumni z naszej międzynarodowej obecności, która świadczy o globalnym zasięgu naszych kompetencji. Pracujemy dla wielu klientów, zarówno krajowych, jak i zagranicznych, co jest potwierdzeniem naszej solidności i wiarygodności na rynku międzynarodowym.

Rozwój to dla nas nie tylko ekspansja produktowa, ale również poszerzanie zakresu usług. Dlatego otworzyliśmy biuro projektowe, które służy wsparciem dla naszych klientów w zakresie specjalistycznego projektowania. Nasze usługi projektowe są dostępne dla klientów ze Szczecina, Stargardu Szczecińskiego oraz całego województwa zachodniopomorskiego.

W BAKRON wierzymy, że nasza praca to coś więcej niż tylko biznes. To pasja i zaangażowanie, które przekładają się na trwałe i estetyczne konstrukcje, służące ludziom na całym świecie. Zapraszamy do współpracy i dołączenia do grona zadowolonych klientów, którzy zaufali naszemu doświadczeniu i profesjonalizmowi. Razem możemy tworzyć wielkie rzeczy.

Bakron - Białoszycki Stanisław najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
inżynieria / technologia / technika produkcja / przemysł logistyka / spedycja / transport

Oferty pracy Bakron - Białoszycki Stanisław

Praca alert - powiadomienia

Praca Bakron - Białoszycki Stanisław

  • Spawacz

    Bakron - Białoszycki Stanisław
    • Pyrzyce
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    Dodana

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Bakron - Białoszycki Stanisław poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca Bakron - Białoszycki Stanisław - oferty archiwalne

  • Kierowca samochodu ciężarowego

    • Pyrzyce
    • Zakres obowiązków

      Przewóz produktów firmy na terenie kraju oraz na terenie Niemiec. Wynagrodzenie od 3 500 zł netto do 4 000 zł netto.

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
      • Uprawnienia: Przewóz rzeczy, Prawo jazdy kat. C

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 4 750 do 5 500 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Spawacz mig mag

    • Pyrzyce

      Spawanie i montaż elementów po spawaniu, przygotowanie elementów do spawania.

      Wymagania

      • Uprawnienia: Uprawnienia do spawania metodą MIG, Uprawnienia do spawania metodą MAG, mile widziane doświadczenie zawodowe

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 4 000 PLN

Pracodawcy w Pyrzycach