Czy to Twoja firma?

KONSTALBUD S.C. Osowska Zuzanna, Osowski Witold praca

Pyrzyce
KONSTALBUD S.C. Osowska Zuzanna, Osowski Witold najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
logistyka / spedycja / transport praca fizyczna produkcja / przemysł

Oferty pracy KONSTALBUD S.C. Osowska Zuzanna, Osowski Witold

Praca alert - powiadomienia

Praca KONSTALBUD S.C. Osowska Zuzanna, Osowski Witold

  • Operator suwnicy

    KONSTALBUD S.C. Osowska Zuzanna, Osowski Witold
    • Pyrzyce
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    Dodana

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

  • Monter klimatyzacji-NIEMCY

    Rübsam Fachkräfte GmbH & Co.KG Wizytówka
    • Niemcy
    • praca od zaraz
    Dodana
  • Szlifierz

    Armadas BV
    • Holandia
    • bez doświadczenia
    Wygasa
  • Monter klimatyzacji!!!

    • Niemcy
    Wygasa

KONSTALBUD S.C. Osowska Zuzanna, Osowski Witold poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca KONSTALBUD S.C. Osowska Zuzanna, Osowski Witold - oferty archiwalne

  • Kierowca

    • Pyrzyce
    • Zakres obowiązków

      Transport materiałów stalowych na terenie kraju.

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak, podstawowe, brak
      • Uprawnienia: Prawo jazdy kat. C + E

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 100 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Pyrzycach