Czy to Twoja firma?

Zespół Szkół nr 2 Centrum Kształcenia Ustawicznego w Pyrzycach im. Tadeusza Kościuszki w Pyrzycach praca

Pyrzyce

W sercu Pyrzyc, Zespół Szkół Nr 2 Centrum Kształcenia Ustawicznego im. Tadeusza Kościuszki jest dumą lokalnej społeczności, będąc bastionem edukacji i rozwoju. Nasza oferta edukacyjna jest szeroka i zróżnicowana, obejmując technikum zawodowe, branżowe szkoły I i II stopnia, a także szkoły zaoczne dla dorosłych oraz szkoły policealne. Jesteśmy przekonani, że każdy, niezależnie od wieku, powinien mieć dostęp do wysokiej jakości kształcenia, dlatego też oferujemy możliwość darmowej nauki dla dorosłych.

Nasze kursy zawodowe, w tym językowe, komputerowe, barmańskie i kelnerskie, spawalnicze, na wózki widłowe czy obrabiarki CNC, są dostosowane do potrzeb rynku pracy, co pozwala naszym absolwentom na szybkie znalezienie zatrudnienia. Dzięki praktykom zawodowym w Hiszpanii oraz programom Erasmus+, nasi uczniowie mogą zdobywać międzynarodowe doświadczenie, które jest nieocenione w dzisiejszym globalnym świecie.

W Zespole Szkół Nr 2 dbamy o to, aby nasza oferta edukacyjna była nie tylko praktyczna, ale i dostępna. Dlatego też zapewniamy internat dla uczniów spoza Pyrzyc, aby każdy miał równe szanse na rozwój i edukację. Jesteśmy dumni z naszej zdolności do dostosowywania się do zmieniających się wymagań edukacyjnych i rynkowych, co pozwala nam utrzymać pozycję ważnego ośrodka edukacyjnego w regionie.

Nasza misja to nie tylko przekazanie wiedzy, ale i wyposażenie uczniów w umiejętności, które pozwolą im odnaleźć się w życiu zawodowym i osobistym. Wierzymy, że edukacja to klucz do lepszej przyszłości, a nasze zaangażowanie w rozwój każdego ucznia jest tego najlepszym dowodem. Zapraszamy do dołączenia do naszej społeczności edukacyjnej, gdzie tradycja łączy się z nowoczesnością, a każdy ma szansę na sukces.

Zespół Szkół nr 2 Centrum Kształcenia Ustawicznego w Pyrzycach im. Tadeusza Kościuszki w Pyrzycach najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
administracja biurowa / praca biurowa zarządzanie / dyrekcja edukacja / badania naukowe / szkolenia / tłumaczenia

Oferty pracy Zespół Szkół nr 2 Centrum Kształcenia Ustawicznego w Pyrzycach im. Tadeusza Kościuszki w Pyrzycach

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Zespół Szkół nr 2 Centrum Kształcenia Ustawicznego w Pyrzycach im. Tadeusza Kościuszki w Pyrzycach

Mapa Zespół Szkół nr 2 Centrum Kształcenia Ustawicznego w Pyrzycach im. Tadeusza Kościuszki w Pyrzycach

Siedziba główna

Zespół Szkół nr 2 Centrum Kształcenia Ustawicznego w Pyrzycach im. Tadeusza Kościuszki w Pyrzycach poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca Zespół Szkół nr 2 Centrum Kształcenia Ustawicznego w Pyrzycach im. Tadeusza Kościuszki w Pyrzycach - oferty archiwalne

  • Nauczyciel zawodowych przedmiotów gastronomicznych

    Zespół Szkół nr 2 Centrum Kształcenia Ustawicznego w Pyrzycach im. Tadeusza Kościuszki w Pyrzycach
    • Pyrzyce
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • 3 000 zł / mies.
    • Zakres obowiązków

      Nauczynie przedmiotów zawodów gastronomicznych i prowadzenia zajęć praktycznych w Technikum Zawodowym i Branżowej Szkole I stopnia

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak
      • Inne wymagania: Wyższe magisterskie na kierunku (specjalności) zgodnym z nauczanym przedmiotem oraz przygotowanie pedagogiczne lub ukończone studia magisterskie na kierunku innym i studia podyplomowe w zakresie nauczanego przedmiotu oraz przygotowanie pedagogiczne

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 000 PLN
      • Opis wynagrodzenia: wysokość wynagrodzenia uzależniona od awansu zawodowego zgodnie z Kartą Nauczyciela
      • System wynagrodzenia: Ryczałtowy
  • Sekretarka

    • Pyrzyce
    • 2 800 zł / mies.

      Prowadzenie sekretariatu uczniowskiego-prace związane z prowadzeniem dokumentacji ucznia od momentu rekrutacji do zakończenia nauki w szkole oraz obsługa SIO

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 2 800 PLN
  • Kierownik gospodarczego

    • Pyrzyce
    • 3 500 zł / mies.

      Organizacja pracy przez nadzorowanie i kontrolowanie działań podległych pracowników; nadzór zaopatrzenia w niezbędne materiały, urządzenia i wyposażenie; dbanie o optymalizację procesów i kosztów zarządzania majątkiem szkoły; nadzorowanie procesów inwestycyjnych, transport.

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie zawodowe, brak
      • Uprawnienia: doświadczenie w kierowaniu zespołem

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 500 PLN

Pracodawcy w Pyrzycach