Clar System

Czy to Twoja firma?

Clar System praca

Bieruń

Od ponad dwóch dekad jesteśmy liderem w branży usług porządkowo-czystościowych oraz zarządzania obiektami. Clar System to synonim innowacji, jakości i zaangażowania, które przekładają się na zadowolenie naszych klientów i uznanie w branży. Nasza historia rozpoczęła się w Poznaniu, gdzie do dziś znajduje się nasza siedziba. Przez 25 lat działalności wypracowaliśmy pozycję jednego z najbardziej dynamicznych polskich przedsiębiorstw, co potwierdzają wyróżnienia w rankingach "Gazele Biznesu" oraz "Diamenty Forbesa".

Nasza oferta to przede wszystkim kompleksowe sprzątanie biurowców, galerii handlowych, placówek edukacyjnych, medycznych, służby zdrowia, hal produkcyjnych, czy powierzchni magazynowych. Zajmujemy się również myciem powierzchni szklanych na wysokościach oraz czyszczeniem terenów zewnętrznych. Każde zlecenie jest dla nas wyjątkowe i podchodzimy do niego z pełnym profesjonalizmem, co potwierdzają nasze certyfikaty ISO 9001: 2015 i 14001:2015 oraz Medal Europejski.

Jesteśmy dumni z naszej wyspecjalizowanej kadry, która jest sercem Clar System. To dzięki ich zaangażowaniu i umiejętnościom możemy oferować usługi na najwyższym poziomie. Inwestujemy w nowoczesne technologie i profesjonalne środki czystości, co pozwala nam na ciągłe doskonalenie naszych usług i utrzymanie wysokiego poziomu zadowolenia klientów.

Zarządzanie obiektami, profesjonalne sprzątanie, techniczna obsługa, czy leasing pracowniczy to tylko część naszych usług. W każdym aspekcie działalności stawiamy na innowacyjność i jakość, co zostało docenione znakiem "Wielkopolska Jakość" oraz udziałem w programie "Jeden litr wody, za jeden litr wody".

Jesteśmy firmą, która nie tylko dba o czystość i porządek, ale również o środowisko naturalne i społeczność. Nasze działania ekologiczne i społeczne są dla nas równie ważne, co codzienna praca. To sprawia, że Clar System to więcej niż usługi – to firma z wartościami, na której można polegać.

Clar System najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
obsługa klienta / call center budownictwo / architektura / geodezja badania i rozwój

Oferty pracy Clar System

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Clar System

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Firma najczęściej oferuje

  • Elastyczny czas pracy

Mapa Clar System

Siedziba główna

Clar System poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 4 miesiącach

Profil firmy:
Clar System
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Bielsko-Biała
  2. Pruszków
  3. Białystok
  4. Olsztyn

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca Clar System - oferty archiwalne

  • Pracownik gospodarczy, sprzątanie hali lub terenów zewnętrznych

    Clar System
    • Cieszyn
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • 3 140 zł / mies.
    • Poszukujemy pracowników porządkowych do pracy na terenie jednego z zakładów w Cieszynie Marklowicach

      Praca od poniedziałku do piątku w godzinach 6-14

      Zakres obowiązków

      • sprzątanie ręczne oraz maszynowe,
      • sprzątanie hali produkcyjnej oraz magazynowej.

      Wymagania

      • gotowość do podjęcia pracy fizycznej,
      • mile widziana umiejętność obsługi maszyn myjących.

      Oferujemy

      • umowę o pracę,
      • stawkę miesięczną na poziomie 2300zł netto.

Pracodawcy w Bieruniu