Czy to Twoja firma?

PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE KONSPO MARIUSZ LATOS I ZBIGNIEW GLINIECKI - sp. j. praca

Bydgoszcz
PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE KONSPO MARIUSZ LATOS I ZBIGNIEW GLINIECKI - SPÓŁKA JAWNA najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
serwis / montaż praca fizyczna

Oferty pracy PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE KONSPO MARIUSZ LATOS I ZBIGNIEW GLINIECKI - SPÓŁKA JAWNA

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE KONSPO MARIUSZ LATOS I ZBIGNIEW GLINIECKI - SPÓŁKA JAWNA

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE KONSPO MARIUSZ LATOS I ZBIGNIEW GLINIECKI - SPÓŁKA JAWNA

Siedziba główna

PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE KONSPO MARIUSZ LATOS I ZBIGNIEW GLINIECKI - SPÓŁKA JAWNA poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE KONSPO MARIUSZ LATOS I ZBIGNIEW GLINIECKI - SPÓŁKA JAWNA - oferty archiwalne

  • Produkcja i montaż stolarki pcv (nr 2834)

    PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE KONSPO MARIUSZ LATOS I ZBIGNIEW GLINIECKI - SPÓŁKA JAWNA
    • Bydgoszcz
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      - praca na produkcji (stolarka PCV)
      - montaż stolarki PCV

      Wymagania

      • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
      • Inne wymagania: pracodawca zapewnia możliwość przuczenia, mile widziane również osoby posiadające stopień niepełnosprawności

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 420 PLN
      • Opis wynagrodzenia: wynagrodzenie brutto 3420 + premia
      • System wynagrodzenia: Czasowo-premiowy ze staw. mies

Pracodawcy w Bydgoszczy