Czy to Twoja firma?

SZKOŁA PODSTAWOWA NR 18 W RZESZOWIE praca

Rzeszów
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 18 W RZESZOWIE najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
hotelarstwo / gastronomia / turystyka edukacja / badania naukowe / szkolenia / tłumaczenia medycyna / farmacja / zdrowie praca fizyczna produkcja / przemysł

Oferty pracy SZKOŁA PODSTAWOWA NR 18 W RZESZOWIE

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca SZKOŁA PODSTAWOWA NR 18 W RZESZOWIE

Mapa SZKOŁA PODSTAWOWA NR 18 W RZESZOWIE

Siedziba główna

SZKOŁA PODSTAWOWA NR 18 W RZESZOWIE poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 6 miesiącach

Profil firmy:
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 18 W RZESZOWIE
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Rzeszów
  2. Warszawa
  3. Gliwice
  4. Bielsko-Biała
  5. Gdynia
  6. Łańcut
  7. Przeworsk
  8. Kolbuszowa
  9. Wrocław

Data aktualizacji: 01.05.2024

Praca SZKOŁA PODSTAWOWA NR 18 W RZESZOWIE - oferty archiwalne

  • Asystent języka ukraińskiego dla dzieci z ukrainy

    • Rzeszów
    • umowa o pracę
    • Zakres obowiązków

      - wspieranie, pomaganie, tłumaczenie na język ukraiński zadań domowych;
      - zachecanie uczniów z Ukrainy do aktywnego udziału w życiu szkoły;
      - wspieranie uczniów w nauce podczas lekcji, pomoc w odrabianiu zadań domowych, a także pomoc w kontaktach z nauczycielami;
      - uczestniczenie w zebraniach z rodzicami , podczas których asystent pełni między innymi rolę tłumacza, ale także pomaga w nawiązaniu i utrzymywaniu kontaktów z rodzicami uczniów.

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 5 000 PLN
      • Opis wynagrodzenia: WYNAGRODZENIE BRUTTO: 5000,00
  • Asystent nauczyciela dziecka cudzoziemca

    • Rzeszów

      Wymagania

      Oferujemy

  • Opiekun dzieci na przejściach dla pieszych

    • Rzeszów
    • pełny etat

      pracodawca zapewnia przeszkolenie

      Wymagania

      • Wykształcenie: podstawowe, brak

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 2 800 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Rzeszowie