Czy to Twoja firma?

ZAKŁAD KOMUNALNY W HALINOWIE sp. z o.o. praca

Halinów

W sercu malowniczego Halinowa, gdzie natura splata się z codziennym życiem mieszkańców, znajduje się nasz Zakład Komunalny. Od 1993 roku jesteśmy nieodłącznym elementem tej społeczności, dbając o to, by każdy kran w gminie dostarczał krystalicznie czystą wodę, a systemy ściekowe pracowały bez zarzutu.

Nasza misja jest jasna i prosta – dostarczanie usług wodno-ściekowych na najwyższym poziomie, zawsze z myślą o dobru naszych 15 tysięcy mieszkańców i otaczającej nas przyrody. Jesteśmy dumni, że nasze działania przyczyniają się do zadowolenia lokalnej społeczności i wspierają zrównoważony rozwój ekonomiczny oraz ekologiczny.

Innowacja to słowo, które nas nieustannie napędza. Wdrażamy nowoczesne technologie, takie jak radiowe odczyty zużycia wody, które nie tylko ułatwiają życie naszych klientów, ale również pozwalają na efektywniejsze zarządzanie zasobami. Nasze systemy monitoringu i online biomonitoringu wody to przykład, jak technologia może służyć naturze.

Edukacja ekologiczna to kolejny filar naszej działalności. Wierzymy, że świadomość ekologiczna jest kluczem do lepszej przyszłości, dlatego z pasją dzielimy się wiedzą o ochronie środowiska.

Posiadamy własne, nowoczesne oczyszczalnie ścieków oraz stacje uzdatniania wody, co stanowi naszą przewagę konkurencyjną. Dzięki temu możemy zapewnić niezawodność i bezpieczeństwo dostaw. System SCADA do monitorowania pracy urządzeń oraz zaawansowany system informatyczny do zarządzania siecią wod.-kan. to gwarancja, że każdy element naszej infrastruktury pracuje jak w szwajcarskim zegarku.

Jesteśmy zakorzenieni w Halinowie, ale nasze spojrzenie jest zawsze skierowane w przyszłość. Dążymy do tego, by nasze usługi były synonimem jakości, niezawodności i troski o środowisko. Zapraszamy do współtworzenia z nami lepszego jutra. Razem możemy więcej.

ZAKŁAD KOMUNALNY W HALINOWIE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
inżynieria / technologia / technika praca fizyczna logistyka / spedycja / transport

Oferty pracy ZAKŁAD KOMUNALNY W HALINOWIE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca ZAKŁAD KOMUNALNY W HALINOWIE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa ZAKŁAD KOMUNALNY W HALINOWIE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Siedziba główna BOK

Zakład - oczyszczania ścieków

Stacja uzdatniania wody

ZAKŁAD KOMUNALNY W HALINOWIE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca ZAKŁAD KOMUNALNY W HALINOWIE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - oferty archiwalne

  • Pracownik ds. gospodarczych

    ZAKŁAD KOMUNALNY W HALINOWIE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
    • Halinów
    • umowa o pracę
    • Zakres obowiązków

      sprzątanie pomieszczeń biurowych

      Wymagania

      • Wykształcenie: podstawowe, brak
      • Inne wymagania: dokładność, punktualność, dbałość o szczegóły, umiejętność samodzielnej pracy, odpowiedzialność

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 21 PLN
      • Opis wynagrodzenia: praca w godzinach 16-20

Pracodawcy w Halinowie