Czy to Twoja firma?

Gmina Miasto Rzeszów praca

Rzeszów

Witaj w Rzeszowie – mieście przyszłości, gdzie innowacja łączy się z tradycją, a dynamiczny rozwój idzie w parze z jakością życia. Jesteśmy dumnym miastem na prawach powiatu, które od 2006 roku rozszerzyło swoje granice ponad dwukrotnie, tworząc przestrzeń pełną możliwości dla naszych mieszkańców i przedsiębiorców.

Nasza historia jest świadectwem nieustającej transformacji. Pod przewodnictwem Prezydenta Tadeusza Ferenc, który pełnił swoją funkcję aż do 2021 roku, Rzeszów rozkwitał, stając się centrum innowacji, szczególnie w przemyśle lotniczym i informatycznym. To tutaj, w sercu miasta, w zabytkowym Ratuszu, znajduje się główna siedziba Urzędu Miasta Rzeszowa – miejsca, gdzie codziennie pracujemy na rzecz dobra wspólnego.

Jako gmina miejska, oferujemy szeroki wachlarz usług administracyjnych, które ułatwiają życie i działalność gospodarczą. Zmiany kadrowe, jakie miały miejsce w naszym zespole – na przykład objęcie stanowiska Skarbnika przez Jacka Mroza w 2019 roku – są odzwierciedleniem naszego dążenia do ciągłego doskonalenia i adaptacji do zmieniających się potrzeb społeczności.

Rzeszów to miasto, które ceni sobie jakość – zarówno w kontekście życia codziennego, jak i oferowanych usług. Nasz potencjał innowacyjny jest widoczny na każdym kroku, a doskonale przygotowana przestrzeń społeczna sprzyja integracji i rozwojowi. Jesteśmy przekonani, że nasza przewaga konkurencyjna wynika z połączenia zaawansowanych technologii z ludzkim podejściem i troską o mieszkańców.

Nasze miasto to nie tylko miejsce pracy – to społeczność, która żyje i rozwija się razem. Zapraszamy do Rzeszowa, gdzie każdy może znaleźć swoje miejsce i przyczynić się do wspólnego dobra. Razem tworzymy miasto, które nieustannie się rozwija, nie zapominając o swoich korzeniach i wartościach, które stanowią fundament naszej wspólnoty.

Gmina Miasto Rzeszów najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
medycyna / farmacja / zdrowie administracja biurowa / praca biurowa praca fizyczna edukacja / badania naukowe / szkolenia / tłumaczenia

Oferty pracy Gmina Miasto Rzeszów

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Gmina Miasto Rzeszów

Mapa Gmina Miasto Rzeszów

Siedziba główna

Gmina Miasto Rzeszów poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 8 miesiącach

Profil firmy:
Gmina Miasto Rzeszów
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Biała Podlaska
  2. Lublin
  3. Nowa Sarzyna
  4. Rzeszów

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca Gmina Miasto Rzeszów - oferty archiwalne

  • Pomoc nauczyciela

    • Rzeszów
    • umowa o pracę
    • część etatu
    • Zakres obowiązków

      do uzgodnienia

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
      • Inne wymagania: Mile widziane doświadczenie w pracy z dziećmi z niepełnosprawnościami.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 1 550 PLN
      • Opis wynagrodzenia: + wysługa lat
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Rzeszowie