Czy to Twoja firma?

Technikum nr 15 im. Marii Skłodowskiej-Curie we Wrocławiu praca

Wrocław

Jesteśmy Technikum nr 15 im. Marii Skłodowskiej-Curie we Wrocławiu, instytucją edukacyjną z ponad sześćdziesięcioletnią tradycją, która z dumą nosi imię wybitnej polskiej noblistki. Nasza historia sięga roku 1950, kiedy to rozpoczęliśmy naszą misję kształcenia młodych umysłów jako Technikum Przemysłu Włókien Sztucznych. Z biegiem lat ewoluowaliśmy, dostosowując się do zmieniających się potrzeb rynku pracy i nowych wymagań edukacyjnych.

W sercu Wrocławia, miasta innowacji i młodzieńczego ducha, oferujemy edukację na najwyższym poziomie w specjalistycznych zawodach przyszłości. Nasze kierunki to technik analityk, technik fotografii i multimediów, technik ochrony środowiska, technik organizacji reklamy oraz technik grafiki i poligrafii cyfrowej. Te obszary kształcenia zostały starannie wyselekcjonowane, aby naszym absolwentom otworzyć drzwi do dynamicznych i rozwijających się branż.

Jako szkoła, stawiamy na praktyczne umiejętności, które są kluczowe dla współczesnego rynku pracy. Zajęcia prowadzone są przez doświadczonych specjalistów, którzy dzielą się nie tylko wiedzą, ale także pasją do swoich dziedzin. To właśnie dzięki temu nasza oferta edukacyjna jest tak ceniona – łączymy teorię z praktyką, przygotowując uczniów do realnych wyzwań zawodowych.

Chociaż nie dysponujemy informacjami na temat naszej pozycji rynkowej czy innowacyjności, jesteśmy przekonani, że nasze dziedzictwo i zaangażowanie w rozwój kompetencji uczniów mówią same za siebie. Nieustannie dążymy do doskonalenia naszych programów nauczania, aby zapewnić młodym ludziom najlepsze możliwości rozwoju.

W Technikum nr 15 im. Marii Skłodowskiej-Curie we Wrocławiu tworzymy przestrzeń, w której każdy uczeń może odkryć swoje pasje i rozwijać talenty. Zapraszamy do dołączenia do naszej społeczności, gdzie tradycja spotyka się z nowoczesnością, a edukacja jest przepustką do lepszej przyszłości.

Technikum nr 15 im. Marii Skłodowskiej-Curie we Wrocławiu najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
edukacja / badania naukowe / szkolenia / tłumaczenia praca fizyczna administracja biurowa / praca biurowa

Oferty pracy Technikum nr 15 im. Marii Skłodowskiej-Curie we Wrocławiu

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Technikum nr 15 im. Marii Skłodowskiej-Curie we Wrocławiu

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Technikum nr 15 im. Marii Skłodowskiej-Curie we Wrocławiu

Siedziba główna

Technikum nr 15 im. Marii Skłodowskiej-Curie we Wrocławiu poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 9 miesiącach

Profil firmy:
Technikum nr 15 im. Marii Skłodowskiej-Curie we Wrocławiu
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Wrocław
  2. Bielsko-Biała

Data aktualizacji: 01.05.2024

Praca Technikum nr 15 im. Marii Skłodowskiej-Curie we Wrocławiu - oferty archiwalne

  • Sprzątaczka

    • Wrocław
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      - stałe i systematyczne prace związane z utrzymaniem czystości w budynku szkoły,
      - opróżnianie pojemników na śmieci, pielęgnacja kwiatów,
      - wykonywanie innych prac zleconych przez Kierownika i Dyrektora Szkoły,
      - zgłaszanie wszelkich zauważonych nieprawidłowości stanowiących zagrożenie dla bezpieczeństwa osób przebywających na terenie szkoły.
      Praca w godz.: 6:00-14:00.
      Oferta dostępna w sali B.
      Kontakt z pracodawcą - e-mail: sekretariat@t15.wroc.pl

      Wymagania

      • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
      • Inne wymagania: wykształcenie i staż pracy: brak wymagań

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 672 PLN
      • Opis wynagrodzenia: + od 5 do 20 % wysługa lat
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

    • Wrocław
    • 2 800 zł / mies.

      Prace związane z utrzymaniem czystości na terenie Technikum nr 15.
      Praca w godz.: 14:00-22:00.
      Umowa o pracę na czas określony z możliwością przedłużenia na czas nieokreślony.
      Kontakt z pracodawcą - tel.: 71 798 69 01, e-mail: kierownik@t15.wroc.pl

      Wymagania

      • Wykształcenie: podstawowe, brak
      • Inne wymagania: wykształcenie: podstawowe, zasadnicze zawodowe, staż pracy: brak wymagań

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 2 800 PLN
      • Opis wynagrodzenia: + wysługa do 20% brutto

Pracodawcy w Wrocławiu