Czy to Twoja firma?

DREWBET GRZYB-KOTYNIA-ROGACZEWSKI sp. j. praca

Kłobuck

Od ponad dekady jesteśmy dumni, że możemy być częścią przemian w przestrzeni miejskiej i prywatnej. Nasza przygoda z betonem rozpoczęła się w 2006 roku w Kłobucku, gdzie do dziś tworzymy z pasją i zaangażowaniem. W DREWBET stawiamy na innowacyjność i jakość, co znajduje odzwierciedlenie w każdym wyrobie, który opuszcza nasze nowoczesne linie produkcyjne.

Specjalizujemy się w tworzeniu betonowych dzieł sztuki, które łączą w sobie funkcjonalność i estetykę. Nasze ogrodzenia - zarówno gładkie, jak i łupane - oraz kostki brukowe, od tradycyjnych po nowoczesne płukane, śrutowane i szlachetne melanże, są nie tylko trwałe, ale i piękne. Z dumą prezentujemy nasze płytki chodnikowe, ażurowe płyty oraz galanterię drogowo-budowlaną, które każdego dnia przyczyniają się do tworzenia wyjątkowych przestrzeni.

Jakość naszych produktów jest dla nas priorytetem, dlatego poddajemy je stałej kontroli, aby spełniały najwyższe standardy. Przez 18 lat pracy zdobyliśmy doświadczenie, które pozwala nam na kreowanie unikalnych rozwiązań, będących na pograniczu sztuki budowlanej i użytkowego designu. Współpracujemy z wykwalifikowaną kadrą pracowników i projektantów, którzy z zapałem podchodzą do każdego wyzwania.

Rozumiemy, że każdy klient ma unikalne potrzeby, dlatego oferujemy usługi projektowania, które pomagają stworzyć niepowtarzalną koncepcję aranżacji terenu wokół posesji prywatnej lub budynku użyteczności publicznej. Nasze projekty są spersonalizowane i dostosowane do indywidualnych oczekiwań, co sprawia, że każda przestrzeń staje się wyjątkowa.

W DREWBET łączymy tradycję z nowoczesnością, ciągle poszukując innowacyjnych rozwiązań, które pozwolą nam iść naprzód w dynamicznie zmieniającym się świecie budownictwa. Zapraszamy do współpracy i dołączenia do grona zadowolonych klientów, którzy zaufali naszemu doświadczeniu i kreatywności. Razem możemy stworzyć przestrzeń, która będzie inspirować i cieszyć oko przez lata.

DREWBET GRZYB-KOTYNIA-ROGACZEWSKI SPÓŁKA JAWNA najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna logistyka / spedycja / transport produkcja / przemysł

Oferty pracy DREWBET GRZYB-KOTYNIA-ROGACZEWSKI SPÓŁKA JAWNA

Praca alert - powiadomienia

Praca DREWBET GRZYB-KOTYNIA-ROGACZEWSKI SPÓŁKA JAWNA

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa DREWBET GRZYB-KOTYNIA-ROGACZEWSKI SPÓŁKA JAWNA

Siedziba główna

Dynamika publikacji ofert pracy w ostatnich 6 miesiącach

DREWBET GRZYB-KOTYNIA-ROGACZEWSKI SPÓŁKA JAWNA poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 12 miesiącach

Profil firmy:
DREWBET GRZYB-KOTYNIA-ROGACZEWSKI SPÓŁKA JAWNA
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Gliwice
  2. Katowice
  3. Kłobuck
  4. Kraków

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca DREWBET GRZYB-KOTYNIA-ROGACZEWSKI SPÓŁKA JAWNA - oferty archiwalne

  • Kierowca samochodu ciężarowego kat. c+e

    • Kłobuck
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      przewóz kostki brukowej

      Wymagania

      • Inne wymagania: uprawnienia na HDS mile widziane

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 4 500 PLN
      • Opis wynagrodzenia: brutto
      • System wynagrodzenia: Czasowo-premiowy ze staw. mies

    • Kłobuck

      Wymagania

      • Inne wymagania: uprawnienia na HDS

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 300 PLN

Pracodawcy w Kłobucku