Czy to Twoja firma?

AUTO SIEDEM S.C. JANUSZ MAJDA,MONIKA PESTKA-MAJDA praca

Piotrków Trybunalski

Witajcie w Auto Siedem, miejscu, gdzie pasja do motoryzacji łączy się z najnowszymi technologiami, aby zapewnić Waszym samochodom najlepszą możliwą opiekę. Od 2008 roku służymy pomocą kierowcom z Piotrkowa Trybunalskiego i okolic, oferując kompleksowe usługi naprawcze i serwisowe.

Specjalizujemy się w naprawach skrzyń biegów – zarówno manualnych, jak i automatycznych. Rozumiemy, jak ważny jest każdy element w Waszym aucie, dlatego przywracanie pełnej sprawności skrzyni biegów jest dla nas priorytetem. Nasza oferta obejmuje również wymianę skrzyń biegów oraz ich diagnostykę, zawsze z uwzględnieniem specyfiki samochodów zachodnich.

Ale to nie wszystko. W Auto Siedem dbamy o każdy aspekt Waszego pojazdu. Od przeglądów okresowych, przez wymianę oleju i filtrów, po montaż i serwis instalacji LPG. Zdajemy sobie sprawę, jak ważny jest komfort i bezpieczeństwo jazdy, dlatego oferujemy kompleksowy serwis klimatyzacji oraz komputerową diagnostykę silników. Zależy nam, aby każdy klient wyjeżdżał od nas zadowolony i pewny, że jego auto jest w pełni sprawne.

Nasza praca opiera się na nowoczesnym sprzęcie, co pozwala nam wykonywać usługi szybko i efektywnie. Zawsze stawiamy na terminowość, jakość i profesjonalizm, a konkurencyjne ceny są wyrazem naszego zaangażowania w dostarczanie najlepszych rozwiązań dla Waszych samochodów.

W Auto Siedem wiemy, że zaufanie buduje się latami, a nasza pozycja na rynku piotrkowskim jest wynikiem ciężkiej pracy i nieustannego dążenia do doskonałości. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług – niech Wasze auta pozostaną w ruchu dzięki naszej wiedzy i doświadczeniu. Razem zadbajmy o to, by każda podróż była bezpieczna i komfortowa.

AUTO SIEDEM S.C. JANUSZ MAJDA,MONIKA PESTKA-MAJDA najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
motoryzacja magazyn logistyka / spedycja / transport

Oferty pracy AUTO SIEDEM S.C. JANUSZ MAJDA,MONIKA PESTKA-MAJDA

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca AUTO SIEDEM S.C. JANUSZ MAJDA,MONIKA PESTKA-MAJDA

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa AUTO SIEDEM S.C. JANUSZ MAJDA,MONIKA PESTKA-MAJDA

Siedziba główna

AUTO SIEDEM S.C. JANUSZ MAJDA,MONIKA PESTKA-MAJDA poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 10 miesiącach

Profil firmy:
AUTO SIEDEM S.C. JANUSZ MAJDA,MONIKA PESTKA-MAJDA
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Łódź
  2. Warszawa
  3. Belchatów
  4. Bielsko-Biała
  5. Piotrków Trybunalski

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca AUTO SIEDEM S.C. JANUSZ MAJDA,MONIKA PESTKA-MAJDA - oferty archiwalne

  • Kierowca kat. b (kurier/ka)

    • Piotrków Trybunalski
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      rozwożenie paczek

      Wymagania

      • Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B
      • Inne wymagania: mile widziane doświadczenie w kierowaniu pojazdami do 3,5 T typu BUS

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 4 000 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

      Wymagania

      Oferujemy

Pracodawcy w Piotrkowie Trybunalskim