Czy to Twoja firma?

PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-HANDLOWO-USŁUGOWE s.c. HENRYK KOWALSKI, JANINA KOWALSKA praca

Piotrków Trybunalski

Witajcie, miło nam, że zainteresowaliście się naszą działalnością. Jesteśmy Przedsiębiorstwem Produkcyjno-Handlowo-Usługowym, które z pasją i zaangażowaniem wprowadza smak i styl do Waszych wydarzeń poprzez profesjonalne usługi cateringowe. Nasza siedziba znajduje się w malowniczym Piotrkowie Trybunalskim, gdzie codziennie tworzymy kulinarne dzieła, które zaspokoją nawet najbardziej wymagające podniebienia.

Choć nie możemy podzielić się z Wami naszą historią ani misją, to nasze działania każdego dnia mówią same za siebie. Jesteśmy dumni z tego, że możemy być częścią Waszych ważnych chwil – od małych spotkań po wielkie uroczystości. Nasz catering to nie tylko posiłki, to cała filozofia gościnności i dbałości o detale, która sprawia, że każde przyjęcie jest wyjątkowe.

Nasze menu jest wynikiem wieloletniego doświadczenia i ciągłego poszukiwania nowych smaków. Zawsze stawiamy na świeżość i jakość, bo wiemy, że to one są kluczem do kulinarnego sukcesu. Chociaż nie dysponujemy informacjami na temat certyfikatów czy innowacji, to codziennie dajemy z siebie wszystko, aby sprostać oczekiwaniom naszych Klientów i zapewnić im niezapomniane wrażenia.

Rozumiemy, że każde wydarzenie jest inne, dlatego nasze podejście jest elastyczne i indywidualne. Pragniemy, by nasze usługi były synonimem nie tylko wyśmienitego jedzenia, ale także niezawodności i profesjonalizmu. Wierzymy, że to właśnie te cechy pozwalają nam budować trwałe relacje z naszymi Klientami.

Zapraszamy do kontaktu i współpracy. Razem możemy stworzyć coś wyjątkowego – nie tylko na talerzu, ale i w pamięci.

PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-HANDLOWO-USŁUGOWE SPÓŁKA CYWILNA HENRYK KOWALSKI, JANINA KOWALSKA najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
hotelarstwo / gastronomia / turystyka logistyka / spedycja / transport uroda / pielęgnacja / dietetyka

Oferty pracy PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-HANDLOWO-USŁUGOWE SPÓŁKA CYWILNA HENRYK KOWALSKI, JANINA KOWALSKA

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-HANDLOWO-USŁUGOWE SPÓŁKA CYWILNA HENRYK KOWALSKI, JANINA KOWALSKA

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-HANDLOWO-USŁUGOWE SPÓŁKA CYWILNA HENRYK KOWALSKI, JANINA KOWALSKA

Adres rejestrowy

PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-HANDLOWO-USŁUGOWE SPÓŁKA CYWILNA HENRYK KOWALSKI, JANINA KOWALSKA poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 12 miesiącach

Profil firmy:
PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-HANDLOWO-USŁUGOWE SPÓŁKA CYWILNA HENRYK KOWALSKI, JANINA KOWALSKA
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Bielsko-Biała
  2. Łódź
  3. Piotrków Trybunalski

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-HANDLOWO-USŁUGOWE SPÓŁKA CYWILNA HENRYK KOWALSKI, JANINA KOWALSKA - oferty archiwalne

  • Osoba do gotowania zup mlecznych

    • Piotrków Trybunalski
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      przygotowywanie zup mlecznych dla odbiorcy zewnętrznego (żywienie zbiorowe);

      Wymagania

      • Inne wymagania: aktualna książeczka sanitarno-epidemiologiczna, może być osoba do przyuczenia, bez nałogów

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 4 000 PLN
      • Opis wynagrodzenia: +dodatek nocny
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Kierowca kat. b/dostawca posiłków

      dowóz cateringu (żywienie zbiorowe),
      kierowanie samochodem dostawczym do 3,5 tony;

      miejsce wykonywania pracy: teren województwa łódzkiego

      Wymagania

      • Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B
      • Inne wymagania: mile widziane doświadczenie w zawodzie kierowcy, książeczka sanitarno-epidemiologiczna, osoba bez nałogów

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 6 200 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką godzinową

Pracodawcy w Piotrkowie Trybunalskim