Czy to Twoja firma?

ADS FABIAN WIĘCŁAWSKI SPÓŁKA KOMANDYTOWA praca

Piotrków Trybunalski

ADS Fabian Więcławski Sp. k. to synonim tradycji i innowacyjności w przemyśle wnętrzarskim i meblarskim, zlokalizowany w sercu Piotrkowa Trybunalskiego. Nasza firma, dzięki wieloletniemu doświadczeniu, wypracowała sobie stabilną pozycję na rynku, stając się zaufanym partnerem zarówno dla stolarzy, jak i klientów indywidualnych. Specjalizujemy się w dostarczaniu wysokiej jakości płyt meblowych, blatów kuchennych oraz zaawansowanych technologicznie maszyn do obróbki drewna, takich jak piły panelowe, okleiniarki czy centra obróbcze CNC. Dzięki współpracy z renomowanymi dostawcami, takimi jak Kronospan, Hafele i wielu innych, jesteśmy w stanie zaoferować produkty, które łączą nowoczesny design z niezawodnością.

W ADS Fabian Więcławski Sp. k. stawiamy na ciągły rozwój i innowacje, co znajduje odzwierciedlenie w naszych usługach, takich jak oklejanie krzywoliniowe czy druk UV, pozwalając na realizację nawet najbardziej wymagających projektów. Nasz zespół młodych, ale doświadczonych specjalistów jest gwarancją profesjonalizmu i pasji, którą wkładamy w każde zlecenie.

Jesteśmy dumni z tego, że nasze produkty i usługi są synonimem jakości i precyzji. Wierzymy, że dzięki zaangażowaniu i ciągłemu doskonaleniu, możemy tworzyć wartość dodaną dla naszych klientów, zapewniając im produkty, które nie tylko są estetyczne, ale również trwałe i funkcjonalne. Zapraszamy do współpracy z ADS Fabian Więcławski Sp. k., gdzie tradycja spotyka się z nowoczesnością, a zadowolenie klienta jest naszym najwyższym priorytetem.

ADS FABIAN WIĘCŁAWSKI SPÓŁKA KOMANDYTOWA najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
magazyn praca fizyczna sprzedaż / zakupy księgowość / ekonomia logistyka / spedycja / transport

Oferty pracy ADS FABIAN WIĘCŁAWSKI SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca ADS FABIAN WIĘCŁAWSKI SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa ADS FABIAN WIĘCŁAWSKI SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Siedziba główna

ADS FABIAN WIĘCŁAWSKI SPÓŁKA KOMANDYTOWA poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 11 miesiącach

Profil firmy:
ADS FABIAN WIĘCŁAWSKI SPÓŁKA KOMANDYTOWA
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Warszawa
  2. Bielsko-Biała
  3. Łódź
  4. Lublin
  5. Wrocław

Data aktualizacji: 01.05.2024

Praca ADS FABIAN WIĘCŁAWSKI SPÓŁKA KOMANDYTOWA - oferty archiwalne

  • Sprzedawca

    • Piotrków Trybunalski
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      odpowiedzialność za obsługę klientów hurtowych i detalicznych,
      realizacja planów sprzedaży,
      pozyskiwanie klientów,
      sporządzanie zamówień;

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie zawodowe
      • Inne wymagania: mile widziane doświadczenie w branży stolarskiej, obsługa programu Comarch Optima

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 800 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Piotrkowie Trybunalskim