Czy to Twoja firma?

DRUKARNIA ART KAZIMIERZ JANNASZ praca

Warszawa

Witajcie w świecie precyzji i kreatywności, który od ponad ćwierćwiecza tworzymy w Drukarni Art Kazimierz Jannasz. Nasza pasja do druku i poligrafii przekłada się na każdy projekt, który opuszcza nasze studia w Warszawie i Wrocławiu. Jesteśmy dumni, że możemy oferować naszym klientom kompleksowe usługi – od pierwszego szkicu, przez szczegółowe ustalenia, aż po finalny, doskonały produkt.

W naszej ofercie znajdziecie szeroki zakres produktów poligraficznych: od materiałów reklamowych, które przyciągają wzrok i zainteresowanie, przez foldery informacyjne i broszury, które przekazują ważne treści, po etykiety i opakowania, które są wizytówką każdego produktu. Nie zapominamy również o kalendarzach, które organizują czas, oraz książkach, które wzbogacają umysł.

Jesteśmy nowoczesną drukarnią offsetową, która nieustannie inwestuje w rozwój. Nasz park maszynowy to serce firmy, dzięki któremu możemy realizować nawet najbardziej wymagające zlecenia. Stawiamy na innowacje – o czym świadczy dofinansowanie, które otrzymaliśmy na realizację projektów innowacyjnych. To pozwala nam nie tylko podnosić jakość naszych usług, ale także dbać o środowisko, w którym działamy.

Rozumiemy, że zaufanie naszych klientów to fundament naszej działalności. Dlatego też nasze usługi są zawsze kompleksowe i dopasowane do indywidualnych potrzeb. Od wizualizacji projektu, przez ustalanie detali, aż po finalny druk – jesteśmy z Wami na każdym etapie. Nasza stabilność finansowa, potwierdzona wsparciem z Tarczy Finansowej PFR 2.0., pozwala nam patrzeć w przyszłość z optymizmem i planować dalszy rozwój.

W Drukarni Art Kazimierz Jannasz łączymy tradycję z nowoczesnością, doświadczenie z innowacyjnością, a przede wszystkim – jakość z satysfakcją naszych klientów. Zapraszamy do współpracy i dołączenia do grona tych, którzy już nam zaufali. Razem możemy tworzyć historię pełną barw i sukcesów.

DRUKARNIA ART KAZIMIERZ JANNASZ najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
produkcja / przemysł

Oferty pracy DRUKARNIA ART KAZIMIERZ JANNASZ

Praca alert - powiadomienia

Praca DRUKARNIA ART KAZIMIERZ JANNASZ

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa DRUKARNIA ART KAZIMIERZ JANNASZ

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 12 miesiącach

Profil firmy:
DRUKARNIA ART KAZIMIERZ JANNASZ
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Warszawa
  2. Wrocław
  3. Żychlin

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca DRUKARNIA ART KAZIMIERZ JANNASZ - oferty archiwalne

  • Portier nocny z orzeczeniem o stopniu niepełnosprawności (warszawa-bemowo)

    • Warszawa
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Umowa o pracę na okres próbny

      Wymagania

      • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
      • Zawody: Portier (wymagany staż - lata: 0, miesiące: 1)
      • Języki: polski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
      • Inne wymagania: miesiąc doświadczenia zawodowego, komunikatywna znajomość języka polskiego, aktualne orzeczenie o stopniu niepełnosprawności.

        Obowiązki:
        - przyjmowanie gości, kurierów przy wejściu do drukarni;
        - zamiatanie/odśnieżanie placu, utrzymywanie porządku w obejściu budynku;
        - układanie palet, wyrzucanie makulatury do zbiornika prasującego

        Godziny pracy: 18-6.
        [Zgłoszenia: osobiste: ul. Fortuny 5, Warszawa-Bemowo, kadry@drukarnia-art.pl lub tel. 22 664 75 75]
      • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 4 242 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Księgowa

    • Warszawa

      - prowadzenie księgowości

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie zawodowe, brak
      • Inne wymagania: wykształcenie średnie zawodowe (księgowość), umiejętność samodzielnego księgowania, znajomość przepisów dotyczycących Zakładów Pracy Chronionej, ZUS, PFRON, znajomość programów do księgowania Symfonia, co najmniej 5 lat doświadczenia zawodowego. Obowiązki: - prowadzenie księgowości [Zgłoszenia: 22 664 75 75, kadry@drukarnia-art.pl, osobiście]

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 2 800 PLN
      • Opis wynagrodzenia: do negocjacji

Pracodawcy w Warszawie