Czy to Twoja firma?

WISMAR Usługi Elektryczne i Pomiary Mariusz Wiśniewski praca

Mielec

Od ponad dekady "Wismar" Usługi Elektryczne i Pomiary Mariusz Wiśniewski jest synonimem rzetelności i profesjonalizmu w świecie instalacji energetycznych i ciepłowniczych. Nasza podróż rozpoczęła się w 2007 roku w malowniczym Mielcu, gdzie do dziś jesteśmy dumni z bycia częścią lokalnej społeczności. Z biegiem lat zgromadziliśmy bogate doświadczenie, które pozwala nam na świadczenie usług na najwyższym poziomie.

Specjalizujemy się w tworzeniu instalacji elektrycznych, które są sercem każdego budynku. Nasze kompetencje rozciągają się również na instalacje wodno-kanalizacyjne, cieplne, gazowe oraz klimatyzacyjne. Rozumiemy, jak ważne jest dostosowanie się do indywidualnych potrzeb każdego klienta, dlatego każdy projekt traktujemy jak unikatowe wyzwanie, do którego podchodzimy z pełnym zaangażowaniem.

Jesteśmy dumni z tego, że nasza firma, dzięki wieloletniemu doświadczeniu, zdobyła uznanie na rynku jako synonim wiedzy i kompetencji. W każdym zadaniu, które podejmujemy, stawiamy na jakość i precyzję wykonania, co przekłada się na bezpieczeństwo i zadowolenie naszych klientów.

Choć nie podajemy tutaj szczegółów dotyczących naszej misji czy wartości, które przyświecają naszej codziennej pracy, możecie być pewni, że każde działanie, które podejmujemy, jest kierowane przez pasję do tego, co robimy, oraz pragnienie dostarczania usług, które przekraczają oczekiwania naszych klientów.

W "Wismar" Usługi Elektryczne i Pomiary Mariusz Wiśniewski, każdy projekt jest dla nas okazją do potwierdzenia naszej pozycji jako niezawodnego partnera w dziedzinie instalacji energetycznych i ciepłowniczych. Zapraszamy do współpracy i dołączenia do grona naszych zadowolonych klientów.

WISMAR Usługi Elektryczne i Pomiary Mariusz Wiśniewski najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
inżynieria / technologia / technika budownictwo / architektura / geodezja wytwórstwo / rzemiosło sprzedaż / zakupy administracja biurowa / praca biurowa

Oferty pracy WISMAR Usługi Elektryczne i Pomiary Mariusz Wiśniewski

Praca alert - powiadomienia

Praca WISMAR Usługi Elektryczne i Pomiary Mariusz Wiśniewski

  • Florysta

    WISMAR Usługi Elektryczne i Pomiary Mariusz Wiśniewski
    • Mielec
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    Dodana

Mapa WISMAR Usługi Elektryczne i Pomiary Mariusz Wiśniewski

Adres rejestrowy

WISMAR Usługi Elektryczne i Pomiary Mariusz Wiśniewski poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 5 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Warszawa
  2. Mielec
  3. Kraków
  4. Wrocław

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca WISMAR Usługi Elektryczne i Pomiary Mariusz Wiśniewski - oferty archiwalne

  • Elektromonter

    • Mielec
    • Zakres obowiązków

      Elektromonter instalacji elektrycznych
      Praca na terenie Mielca i okolic

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: do 3 600 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Mielcu