Czy to Twoja firma?

PIOTR PUŁTORAK praca

Dąbrowa Górnicza

Od ponad dwóch dekad, PIOTR PUŁTORAK w Dąbrowie Górniczej jest synonimem zaufania i jakości w świecie motoryzacji. Nasza przygoda rozpoczęła się 1 listopada 2003 roku, a od tego czasu nieustannie rozwijamy naszą pasję do samochodów, aby dostarczać usługi na najwyższym poziomie.

Specjalizujemy się w produkcji samochodów osobowych, które są owocem naszego zaangażowania i dbałości o każdy, nawet najmniejszy detal. Nasze pojazdy to połączenie innowacyjności, stylu i komfortu, co sprawia, że każda podróż staje się prawdziwą przyjemnością.

Ale nie tylko produkcją samochodów żyjemy. Nasz warsztat to miejsce, gdzie każdy samochód może odzyskać swoje pełne możliwości. Oferujemy kompleksowy serwis opon, od ich przechowywania po mechanikę zawieszenia i prostowanie felg. Rozumiemy, jak ważne jest bezpieczeństwo, dlatego wymiana oleju i filtrów, skrzyń biegów, tarcz i klocków hamulcowych oraz układów wydechowych odbywa się zawsze z największą starannością.

Dodatkowo, dbamy o komfort jazdy naszych klientów, oferując usługi takie jak napełnianie i odgrzybianie klimatyzacji oraz obsługę czujników ciśnienia tpms. Zdajemy sobie sprawę, że opony są kluczowym elementem każdego pojazdu, dlatego nasza przechowalnia opon jest zawsze do dyspozycji klientów, którzy cenią sobie wygodę i bezpieczeństwo.

W PIOTR PUŁTORAK, każdy klient jest dla nas ważny, a jego zadowolenie stanowi o naszym sukcesie. Pragniemy, aby nasze usługi były synonimem niezawodności i profesjonalizmu. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług – razem sprawimy, że Twoje auto będzie służyło Ci przez lata w najlepszej kondycji.

PIOTR PUŁTORAK najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
motoryzacja

Oferty pracy PIOTR PUŁTORAK

Praca alert - powiadomienia

Praca PIOTR PUŁTORAK

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

  • Mechanik/Serwisant

    Armax Sp. z o.o. Sp.k.
    • Bielsko-Biała
    • umowa o pracę
    • praca od zaraz
    • 4 600-10 500 zł / mies.
    Dodana
  • Mechanik

    Lakma STREFA
    • Warszowice
    Polecana Popularna
    Dodana
  • Mechanik Utrzymania Ruchu

    LUDWIG CZEKOLADA SP. Z O.O.
    • Skoczów
    • bez doświadczenia
    Dodana

Mapa PIOTR PUŁTORAK

Adres rejestrowy

PIOTR PUŁTORAK poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca PIOTR PUŁTORAK - oferty archiwalne

  • Pomocnik mechanika samochodowego

    PIOTR PUŁTORAK
    • Dąbrowa Górnicza
    • Zakres obowiązków

      Wykonywanie prostych prac pomocniczych.

      Praca od poniedziałku do piątku w godzinach od 09:00 do 17:00 lub 8:00-16:00 (do ustalenia z pracodawcą).
      Możliwa również praca w soboty.

      I umowa - umowa zlecenie na okres 3 miesięcy.
      Docelowo umowa o pracę na czas nieokreślony.

      Wymagania

      • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak
      • Inne wymagania: Wykształcenie kandydatów dowolne. Mile widziana umiejętność spawania. Chęci do pracy.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 300 PLN
      • Opis wynagrodzenia: ~ 20 zł/h brutto.
  • Wulkanizator/mechanik samochodów osobowych

    • pełny etat

      prace wulkanizacyjne, mechanika samochodów osobowych, spawanie elementów

      Wymagania

      • Inne wymagania: mile widziane doświadczenie w zawodzie, istnieje możliwość przyuczenia

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 800 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Dąbrowie Górniczej