Czy to Twoja firma?

ZAKŁADY MIĘSNE SILESIA SPÓŁKA AKCYJNA praca

Katowice

W sercu polskiej branży mięsnej, w Katowicach, rozbrzmiewa nazwa Zakłady Mięsne Silesia – symbol jakości i tradycji. Jesteśmy dumni z naszej pozycji lidera w przetwórstwie mięsnym, a nasza przynależność do Grupy Cedrob tylko potęguje nasze możliwości, pozwalając na dostarczanie produktów, które zdobywają zaufanie klientów w całym kraju.

Nasza historia zaczęła się pisać na nowo w 2017 roku, kiedy to staliśmy się częścią rodziny Cedrob. Od tego czasu, nasze działania są zgodne z filozofią "Od ziarna do stołu", co oznacza, że każdy etap produkcji, od hodowli do finalnego produktu na stole, jest przez nas starannie nadzorowany. To nie tylko gwarantuje najwyższą jakość, ale także pozwala na budowanie silnych relacji z naszymi konsumentami.

W Zakładach Mięsnych Silesia tworzymy szeroki asortyment przetworów mięsnych, które zadowolą nawet najbardziej wymagające gusta. Od tradycyjnych wędlin kanapkowych, poprzez aromatyczne wędliny suche, kiełbasy pełne charakteru, aż po pasztety i dania gotowe z naszej linii „Gotowe z Półki” – każdy produkt jest wyrazem naszej pasji do mięsa i jego przetwórstwa.

Jesteśmy pionierami innowacji – to właśnie pod marką Duda wprowadziliśmy pierwsze w Polsce parówki high protein, które zrewolucjonizowały rynek dzięki najwyższej zawartości białka. To dowód na to, że nieustannie dążymy do doskonałości i jesteśmy gotowi wyznaczać nowe kierunki w branży.

W naszych sklepach firmowych każdego dnia staramy się zapewnić miłą i profesjonalną obsługę, aby zakupy były nie tylko proste, ale i przyjemne. Jesteśmy częścią polskiego kapitału, co daje nam solidne podstawy finansowe i pozwala na ciągły rozwój.

W Zakładach Mięsnych Silesia wiemy, że zaufanie buduje się latami, a utrzymuje przez konsekwentne dostarczanie produktów najwyższej jakości. Zapraszamy do wspólnego celebrowania smaku i tradycji, które są wytwarzane z dbałością o każdy detal – od naszych rąk, prosto na Wasze stoły.

ZAKŁADY MIĘSNE SILESIA SPÓŁKA AKCYJNA najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna inżynieria / technologia / technika wytwórstwo / rzemiosło produkcja / przemysł sztuka / rozrywka / kreacja / projektowanie

Oferty pracy ZAKŁADY MIĘSNE SILESIA SPÓŁKA AKCYJNA

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca ZAKŁADY MIĘSNE SILESIA SPÓŁKA AKCYJNA

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa ZAKŁADY MIĘSNE SILESIA SPÓŁKA AKCYJNA

Zakłady Mięsne Silesia S.A.

Zakład Produkcyjny

ZAKŁADY MIĘSNE SILESIA SPÓŁKA AKCYJNA poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca ZAKŁADY MIĘSNE SILESIA SPÓŁKA AKCYJNA - oferty archiwalne

  • Pracownik do obsługi terminali wagowych

    ZAKŁADY MIĘSNE SILESIA SPÓŁKA AKCYJNA
    • Sosnowiec
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      obsługa terminali wagowych: ważenie surowców półproduktów, wyrobów zgodnie z recepturą; raportowanie w systemie wagowym; prowadzenie dokumentacji; obsługa urządzeń zgodnie z instrukcją stanowiskową, praca w godzinach: 6.00-14.00, 14.00-22.00, 22.00-6.00

      Wymagania

      • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
      • Uprawnienia: Orzeczenie lekarskie dla celów sanitarno – epidemiologicznych

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 4 000 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Katowicach