Czy to Twoja firma?

PEKAO DIRECT sp. z o.o. praca

Kraków

Jesteśmy PEKAO DIRECT – twoim zaufanym partnerem w świecie bankowości, z główną siedzibą w historycznym Krakowie. Nasza działalność to więcej niż tylko usługi finansowe; to pasja i zaangażowanie ponad 1000 profesjonalistów, którzy każdego dnia dbają o to, aby obsługa naszych klientów była na najwyższym poziomie.

Nasza specjalność to CBB CONTACT CENTER – serce naszej operacji, które zapewnia efektywne i elastyczne wsparcie dla klientów Banku Pekao S.A. Rozumiemy, że świat finansów jest dynamiczny i wymagający, dlatego skupiamy się na kumulacji najlepszych praktyk i doświadczeń, aby sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów. Nasze usługi są odzwierciedleniem międzynarodowych standardów, co pozwala nam na ciągłe doskonalenie i wprowadzanie innowacji w obszarze bankowości.

Choć nasza misja i konkretne wartości nie zostały sformułowane w prostych słowach, to każdego dnia przekładamy je na język konkretów – przez jakość obsługi, innowacyjność w działaniu i nieustanne dążenie do perfekcji. Jesteśmy dumni z tego, że nasze usługi stanowią wsparcie dla jednego z największych banków w Polsce, co jest dowodem zaufania i solidności naszej marki.

W PEKAO DIRECT wierzymy, że klucz do sukcesu leży w ludziach – zarówno w naszych pracownikach, jak i klientach. Dlatego każdego dnia pracujemy nad tym, aby nasze relacje były oparte na wzajemnym zaufaniu i zrozumieniu. Zapraszamy Cię do poznania nas bliżej i doświadczenia profesjonalizmu, który jest naszym znakiem rozpoznawczym. Razem możemy więcej.

PEKAO DIRECT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Pracownik biurowy Kraków
- w kategoriach zawodowych:
administracja biurowa / praca biurowa

Oferty pracy PEKAO DIRECT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Praca alert - powiadomienia

Praca PEKAO DIRECT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa PEKAO DIRECT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 12 miesiącach

Profil firmy:
PEKAO DIRECT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Kraków

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca PEKAO DIRECT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - oferty archiwalne

  • Pracownik infolinii pko 24

    • Kraków
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      praca w zespole PKO 24

      obsługa infolinii (produkty bankowe)

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, kierunek: minimum
      • Inne wymagania: obsługa komputera, obsługa infolinii -produkty bankowe PKO 24

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 400 PLN
      • Opis wynagrodzenia: okres próbny 2 miesiące potem umowa o pracę prowizje i inne dodatki premia jakościowa
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Pracownik zespołu sprzedaży

    • Kraków
    • część etatu

      dystrybucja produktów bankowych w zespole sprzedaży

      Wymagania

      • Inne wymagania: obsługa komputera

      Oferujemy

      • Opis wynagrodzenia: umowa na okres próbny, premia jakościowa prowizja

Pracodawcy w Krakowie