Czy to Twoja firma?

ZESPÓŁ SZKÓŁ LOGISTYCZNYCH praca

Wrocław
RP.II.411-440/06
ZESPÓŁ SZKÓŁ LOGISTYCZNYCH najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
edukacja / badania naukowe / szkolenia / tłumaczenia praca fizyczna hotelarstwo / gastronomia / turystyka

Oferty pracy ZESPÓŁ SZKÓŁ LOGISTYCZNYCH

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca ZESPÓŁ SZKÓŁ LOGISTYCZNYCH

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa ZESPÓŁ SZKÓŁ LOGISTYCZNYCH

Siedziba główna

ZESPÓŁ SZKÓŁ LOGISTYCZNYCH poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 12 miesiącach

Profil firmy:
ZESPÓŁ SZKÓŁ LOGISTYCZNYCH
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Wrocław
  2. Bielsko-Biała

Data aktualizacji: 01.05.2024

Praca ZESPÓŁ SZKÓŁ LOGISTYCZNYCH - oferty archiwalne

  • Sprzątająca

    • Wrocław
    • umowa o pracę
    • część etatu
    • Zakres obowiązków

      Sprzątanie pomieszczeń szkoły (klasy, korytarze, toalety itp.).
      1/2 etatu.
      Oferta dostępna w sali B.
      Kontakt z pracodawcą - osobisty.

      Wymagania

      • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
      • Inne wymagania: wykształcenie i staż pracy: bez znaczenia

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 1 505 PLN
      • Opis wynagrodzenia: (podstawa: 1150 zł + 20% premii + dodatek stażowy)
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Nauczyciel matematyki

    • Wrocław
    • 2 800 zł / mies.

      Praca nauczyciela matematyki.
      Oferta dostępna w sali C.

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak
      • Inne wymagania: wykształcenie: wyższe magisterskie, mile widziane przygotowanie pedagogiczne, staż pracy: bez znaczenia

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 2 800 PLN
      • Opis wynagrodzenia: zgodnie z tabelą MEN + dodatek stażowy
  • Sprzątaczka

    • Wrocław
    • 1 400 zł / mies.

      Sprzątanie pomieszczeń szkoły.
      1/2 etatu.

      Wymagania

      • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 1 400 PLN
      • Opis wynagrodzenia: (1173,50 zł + 20% premii + dodatek stażowy)

Pracodawcy w Wrocławiu