Czy to Twoja firma?

ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY NR 24 praca

Wrocław

W sercu Wrocławia, przy ulicy Stefanii Sempołowskiej 54, znajduje się miejsce, gdzie edukacja i rozwój dzieci stoją na pierwszym miejscu – to my, ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY NR 24. Jesteśmy dumną placówką, której misją jest zapewnienie solidnych fundamentów edukacyjnych dla najmłodszych mieszkańców naszego miasta.

Nasza oferta edukacyjna obejmuje przedszkole oraz szkołę podstawową, gdzie każde dziecko jest traktowane indywidualnie, a nauka odbywa się w przyjaznej i bezpiecznej atmosferze. Jako część wspólnoty lokalnej, jesteśmy wspierani przez Gminę Wrocław, Departament Edukacji, co świadczy o naszym zaangażowaniu w rozwój edukacyjny regionu.

Chociaż nie możemy podzielić się pełną historią naszej placówki ani szczegółami dotyczącymi naszej pozycji rynkowej czy innowacji, to z całą pewnością możemy powiedzieć, że codziennie dążymy do tego, by nasze usługi edukacyjne były synonimem jakości i zaufania wśród rodziców i opiekunów.

Zapraszamy do odwiedzenia nas i poznania naszej społeczności, gdzie każdy dzień jest nową przygodą, a edukacja to pasja, którą pielęgnujemy z największą starannością. Razem tworzymy przyszłość – jedno dziecko, jedna lekcja, jeden uśmiech na raz.

ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY NR 24 najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna administracja biurowa / praca biurowa prawo i administracja państwowa

Oferty pracy ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY NR 24

Praca alert - powiadomienia

Praca ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY NR 24

  • Sekretarz szkoły

    ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY NR 24
    • Wrocław
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    Dodana

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY NR 24

Siedziba główna

ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY NR 24 poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 4 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Wrocław
  2. Bielsko-Biała

Data aktualizacji: 01.05.2024

Praca ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY NR 24 - oferty archiwalne

  • Konserwator

    • Wrocław
    • Zakres obowiązków

      Naprawy hydrauliczno-elektryczne, budowlane, koszenie trawników, prace porządkowe wewnątrz i na zewnątrz placówki.
      Miejsce pracy: ul. Częstochowska 42, 54-031 Wrocław
      Forma umowy: umowa o pracę na czas okreslony tj: 01.01.2023 do 31.08.2023, praca w godzinach od 8.00-16.00
      Kontakt z pracodawcą: 71 798 69 20 lub: sekretariat@sp24.nazwa.pl
      Oferta w sali: D

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie zawodowe
      • Inne wymagania: Wykształcenie średnie zawodowe Zaświadczenie o niekaralności z KRS, o niekaralności za przestępstwa na tle seksualnym

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 634 do 3 634 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką godzinową

Pracodawcy w Wrocławiu