Czy to Twoja firma?

Spółdzielnia Mieszkaniowa METALOWIEC opinie i informacje

Wrocław
Spółdzielnia Mieszkaniowa "Metalowiec" jest uznaną instytucją w branży spółdzielni i administracji mieszkaniowych, mającą swoją siedzibę w Krośnie, w województwie podkarpackim. Od momentu założenia w roku 1959, nasza spółdzielnia nieustannie się rozwija, czego wynikiem jest zarządzanie 17 budynkami wielorodzinnymi, 4 jednorodzinnymi, 5 lokalami użytkowymi oraz 95 garażami. Z dumą zatrudniamy 42 osoby, w tym specjalistów z zakresu prac umysłowych oraz doświadczonych pracowników fizycznych, co świadczy o naszym zróżnicowanym i kompetentnym zespole.

Oferujemy szeroki wachlarz usług, które obejmują administrację budynków i osiedli mieszkaniowych oraz zarządzanie spółdzielnią mieszkaniową. Specjalizujemy się w kompleksowej obsłudze wspólnot mieszkaniowych oraz w świadczeniu usług związanych z najmem lokali mieszkalnych i użytkowych, zawsze kładąc nacisk na potrzeby naszych klientów i członków spółdzielni.

Mimo braku informacji o naszych wartościach podstawowych czy misji, nasze działania są zawsze ukierunkowane na zapewnienie najwyższej jakości obsługi i satysfakcji mieszkańców. Rozwijając się w zakresie zarządzania nieruchomościami, Spółdzielnia Mieszkaniowa "Metalowiec" pozostaje kluczowym podmiotem na lokalnym rynku mieszkaniowym, dbając o to, aby każdy budynek i osiedle były miejscem przyjaznym i bezpiecznym dla wszystkich mieszkańców.

Opinie pracowników o firmie Spółdzielnia Mieszkaniowa METALOWIEC (0)

Opinia musi mieć minimum znaków
Przekroczono dozwoloną długość tekstu
Przekroczono dozwoloną długość tekstu
Przekroczono dozwoloną długość tekstu
Ocena pracodawcy * (oceń wszystkie pozycje)
Atmosfera pracy
Komunikacja i organizacja pracy
Możliwość rozwoju
Wynagrodzenie
Pytanie musi mieć minimum znaków
Przekroczono dozwoloną długość tekstu
Twój status *
*
Tylko litery i cyfry, minimalnie znaki
Wszystkie pola oznaczone * są wymagane

Zasady dodawania opinii

Podziel się swoją pomocną opinią o potencjalnym pracodawcy, taką, jaką sam chciałbyś przeczytać. Daj innym szansę na poznanie Twoich doświadczeń i przemyśleń.

NIE opublikujemy Twojej wypowiedzi gdy:

  • będzie łamać polskie prawo
  • będzie niezgodna z regulaminem publikacji treści w serwisie Aplikuj.pl
  • będzie niemerytoryczna
  • będzie zawierała wulgaryzmy, dyskryminujące uwagi, obraźliwe komentarze, dane osobowe lub poufne dane, reklamy itp.

Dane osobowe tylko do wglądu redakcji lub w przypadku roszczeń sądowych.
Pod opinią / pytaniem pojawi się Twój nick.

Ktoś musi być pierwszy

Jesteś lub byłeś pracownikiem Spółdzielnia Mieszkaniowa METALOWIEC? Podziel się swoją opinią i doświadczeniami z innymi.

Opinie o firmie Spółdzielnia Mieszkaniowa METALOWIEC (2)

3

Na podstawie 67 ocen z Google.

Voyo Nick

Voyo Nick

Kolejny raz miałem wielką przyjemność kontaktu z obsługą klientów przy Inżynierskiej. Muszę przyznać z czystym sumieniem, że dawno nie doświadczyłem tak profesjonalnej i życzliwej pomocy w przebrnięciu "papierkowych" formalności. Dziękuję bardzo!

Dodano: 2 tygodnie temu

Dagmara W.

Dagmara W.

Po raz kolejny miałam przyjemność załatwiać sprawy w Spółdzielni przy Inżynierskiej i jestem zachwycona! Panie które tam pracują są zawsze miłe, uśmiechnięte i pomocne! Potrafią załatwić każdą sprawę i wszystko wytłumaczyć! :) jestem po prostu zachwycona z pomocy jaką mi okazały i cierpliwością! Bardzo dziękuję i pozdrawiam serdecznie!

Dodano: 2 lata temu

Podane treści są cytatem z Profilu Firmy w Google. Wybraliśmy ostatnie opinie, które nie mają skrajnych negatywnych ocen.
Jeżeli chcesz zobaczyć wszystkie opinie to kliknij tutaj.
Data aktualizacji: 13.05.2024

Spółdzielnia Mieszkaniowa METALOWIEC w opinii klientów i współpracowników

Klienci Spółdzielni Mieszkaniowej METALOWIEC cenią sobie profesjonalizm i serdeczność obsługi. W świadectwach zadowolenia wyróżniają zwłaszcza wyjątkową uprzejmość oraz gotowość do pomocy ze strony pracowników. Z pochwał wynika, że personel nie tylko sprawnie zajmuje się każdą sprawą, ale także tłumaczy procesy w sposób zrozumiały i cierpliwy. Taka atmosfera w miejscu pracy może być sygnałem dla potencjalnych kandydatów, że Spółdzielnia tworzy przyjazne środowisko, w którym kluczowe są międzyludzkie relacje i wzajemne wsparcie. Przyszli pracownicy mogą oczekiwać, że dołączą do zespołu, gdzie panuje pozytywna atmosfera, a każdy członek jest znaczącym ogniwem, przyczyniającym się do sukcesu całości. Obszar do poprawy nie został wyraźnie zidentyfikowany, co może świadczyć o wysokim poziomie satysfakcji klientów.

Opinie Spółdzielnia Mieszkaniowa METALOWIEC - kandydaci i pracownicy

Na podstawie dostępnych online opinii Spółdzielnia Mieszkaniowa METALOWIEC jest przedsiębiorstwem, które wywołuje określone wrażenia wśród osób z nią współpracujących. W analizie tej chcemy podkreślić zarówno pozytywy, jak i obszary do poprawy, opierając się o ujawnione opinie pracowników i byłych pracowników.

Aspekty pozytywne
  • Z opracowania opinii nie wynikają jednoznaczne pozytywne aspekty pracy w Spółdzielni Mieszkaniowej METALOWIEC.
Spółdzielnia Mieszkaniowa METALOWIEC - podsumowanie opinii

Podsumowując zebrane opinie można stwierdzić, że Spółdzielnia Mieszkaniowa METALOWIEC wymaga wprowadzenia kilku zmian, aby lepiej odpowiadać na potrzeby mieszkańców oraz osób z nią współpracujących. Wskazane przez pracowników i mieszkańców obszary do poprawy sugerują potrzebę większej troski o jakość prowadzonych działań, lepszego nadzoru oraz opracowania transparentnego systemu komunikacji. O ile zbierane uwagi krytyczne wskazują na pewne niedoskonałości w działaniu spółdzielni, o tyle istotne jest podjęcie przez zarząd działań naprawczych, by odpowiadać na wyzwania zgłaszane przez społeczność i umacniać pozytywne aspekty funkcjonowania przedsiębiorstwa.

Opinie w sekcji górnej zostały dodane przez zarejestrowanych użytkowników Aplikuj.pl zgodnie z Polityką Prywatności i Regulaminem. Wybrane opinie pochodzą z social mediów (np. firmowy profil Google). Inne treści (opis i opinie) zostały wygenerowane przez modele języka naturalnego, który wykorzystują technologię sztucznej inteligencji do podsumowywania tekstów, na podstawie treści dostępnych w Internecie. Nie zostały one zweryfikowane przez redakcję portalu i nie posiadamy informacji o ich autorach. Wydawca portalu Aplikuj.pl nie bierze odpowiedzialności za ich treść. Opisywana firma (tutaj: Spółdzielnia Mieszkaniowa METALOWIEC) może wyłączyć dowolną sekcję z opiniami (prosimy o użycie przycisku "Tak, chcę zarządzać profilem").
Data aktualizacji: 04.04.2024

Dane firmowe i kontaktowe - Spółdzielnia Mieszkaniowa METALOWIEC

Pełna nazwa
SPÓŁDZIELNIA MIESZKANIOWA "METALOWIEC"
Adres rejestrowy
ul. Inżynierska 17 53-227 Wrocław
NIP
8960003562
REGON
000492635
KRS
0000098910
Forma prawna
spółdzielnia
Źródło danych: GUS, CEIDG, KRS

Opinie o pracodawcach w Wrocławiu