Czy to Twoja firma?

ZAKŁAD URZĄDZEŃ DŹWIGNICOWYCH praca

Rzeszów

W sercu województwa podkarpackiego, gdzie innowacja splata się z tradycją, znajduje się nasz ZAKŁAD URZĄDZEŃ DŹWIGNICOWYCH. Od ponad pół wieku jesteśmy dumną częścią branży dźwignicowej, tworząc historię poprzez nasze zaangażowanie i pasję do ciągłego rozwoju.

Nasza oferta to znacznie więcej niż tylko urządzenia – to kompleksowe rozwiązania, które obejmują produkcję, montaż, konserwację, a także remonty i modernizacje. Dzięki naszej 28-osobowej ekipie specjalistów, każde zadanie wykonujemy z precyzją i dbałością o najmniejsze szczegóły. Nasze uprawnienia nadane przez Urząd Dozoru Technicznego są potwierdzeniem najwyższych standardów, które reprezentujemy.

Jesteśmy firmą, która nieustannie podąża za nowymi technologiami. Inwestujemy w rozwój kompetencji naszych pracowników i modernizację zaplecza technicznego. Naszym celem jest dostarczanie rozwiązań, które są nie tylko nowoczesne, ale również energooszczędne i przyjazne środowisku. To nasza odpowiedź na wyzwania współczesnego świata.

ZAKŁAD URZĄDZEŃ DŹWIGNICOWYCH to synonim niezawodności. Nasze duże zaplecze magazynowe i materiałowe pozwala na szybkie reagowanie na potrzeby klientów oraz usuwanie awarii w ekspresowym tempie. Serwis 24h, całodobowe pogotowie techniczne oraz stała konserwacja to gwarancja, że zawsze jesteśmy gotowi służyć pomocą – niezależnie od wielkości przedsiębiorstwa.

Nasza przewaga konkurencyjna to nie tylko infrastruktura, ale przede wszystkim ludzie – ich talent, wiedza i zaangażowanie. To oni są sercem naszej firmy i dzięki nim możemy z dumą patrzeć w przyszłość, wiedząc, że jesteśmy gotowi sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów.

W Zakładzie Urządzeń Dźwignicowych wiemy, że zaufanie buduje się latami, a utrzymuje poprzez ciągłe dążenie do doskonałości. Zapraszamy do współpracy i dołączenia do grona zadowolonych partnerów, którzy już teraz cieszą się z wyboru naszych usług. Razem możemy więcej – stwórzmy lepszą przyszłość dla nas wszystkich.

ZAKŁAD URZĄDZEŃ DŹWIGNICOWYCH najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
inżynieria / technologia / technika motoryzacja produkcja / przemysł administracja biurowa / praca biurowa zarządzanie / dyrekcja

Oferty pracy ZAKŁAD URZĄDZEŃ DŹWIGNICOWYCH

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca ZAKŁAD URZĄDZEŃ DŹWIGNICOWYCH

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa ZAKŁAD URZĄDZEŃ DŹWIGNICOWYCH

Siedziba główna w Rzeszowie

ZAKŁAD URZĄDZEŃ DŹWIGNICOWYCH poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 10 miesiącach

Profil firmy:
ZAKŁAD URZĄDZEŃ DŹWIGNICOWYCH
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Rzeszów
  2. Bielsko-Biała

Data aktualizacji: 01.05.2024

Praca ZAKŁAD URZĄDZEŃ DŹWIGNICOWYCH - oferty archiwalne

  • Mechanik

    • Rzeszów
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Naprawa i konserwacja urządzeń elektrycznych i elektromechanicznych. Sporządzanie dokumentacji technicznej.

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie zawodowe
      • Inne wymagania: wykształcenie kierunkowe - elektromechaniczne obsługa progarmu AutoCAD Szukamy osób zarówno z doświadczeniem jak i młodych chcących nauczyć się nowego zawodu. Wysokość wynagrodzenia zależna będzie od doświadczenia i umiejętności. Gwarantujemy wynagrodzenie min. 3300 netto. Dla osób doświadczonych poziom wynagrodzenia ustalany jest indywidualnie.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 4 500 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Rzeszowie