Czy to Twoja firma?

INTELVISION sp. z o.o. praca

Chorzów

Witaj, jestem częścią INTELVISION - firmy, która z dumą działa w sercu Chorzowa od 2016 roku. Nasza podróż rozpoczęła się z pasją do utrzymywania czystości i porządku, co jest naszą główną specjalnością. Zajmujemy się niespecjalistycznym sprzątaniem budynków i obiektów przemysłowych, dbając o to, aby nasze usługi były zawsze na najwyższym poziomie.

Chociaż nasza historia nie jest długa, to każdy dzień naszej działalności jest dla nas kolejnym krokiem do bycia lepszym i bardziej doświadczonym partnerem dla naszych klientów. Jesteśmy dumni z tego, co robimy, i zawsze staramy się wykraczać poza oczekiwania tych, którzy nam zaufali.

Nasza firma może nie posiadać bogatej historii misji i wartości, ale każdego dnia piszemy nowy rozdział, starając się być synonimem niezawodności i profesjonalizmu. Nasze usługi są naszą wizytówką i każde zlecenie traktujemy z indywidualnym podejściem, aby zapewnić najlepsze możliwe rozwiązania.

W INTELVISION wierzymy, że kluczem do sukcesu jest ciężka praca i zaangażowanie. Dlatego też każdego dnia wkładamy całe nasze serce w to, co robimy, aby nasze usługi były synonimem jakości w branży.

Dziękujemy za zainteresowanie naszą firmą. Jesteśmy tutaj, aby służyć naszym klientom i sprawić, aby każde miejsce, które mamy przyjemność sprzątać, lśniło czystością. Zapraszamy do kontaktu i współpracy. Razem możemy więcej!

INTELVISION SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna rolnictwo / hodowla

Oferty pracy INTELVISION SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca INTELVISION SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa INTELVISION SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Adres rejestrowy

INTELVISION SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 11 miesiącach

Profil firmy:
INTELVISION SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Częstochowa
  2. Katowice
  3. Mikołów
  4. Warszawa

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca INTELVISION SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - oferty archiwalne

  • Pracownik interwencyjny

    • Chorzów
    • umowa o pracę
    • Zakres obowiązków

      porządkowanie piwnic, koszenie trawy, drobne prace naprawcze

      Wymagania

      • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
      • Inne wymagania: p chęci do pracy

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 19,7 PLN
      • Opis wynagrodzenia: praca od poniedziałku do środy w godzinach 07.00-15.00, w czwartki 07.00-17.00, w piątki 07.00-13.00

Pracodawcy w Chorzowie