Czy to Twoja firma?

Usługi Brukarskie Mieczysław Górczyński praca

Olsztyn

Od ponad dwóch dekad, Usługi Brukarskie Mieczysław Górczyński kształtują krajobraz Olsztyna i okolic, tworząc przestrzenie, które łączą funkcjonalność z estetyką. Jako firma z tradycjami, rozpoczęliśmy naszą przygodę z brukarstwem w 2002 roku, i od tego czasu nieustannie podnosimy poprzeczkę w branży, dostarczając usługi na najwyższym poziomie.

Specjalizujemy się w układaniu bruków betonowych i granitowych, wykorzystując produkty renomowanych firm takich jak Buszrem, Kamal, Polbruk, Samerlock. Nasze prace nie tylko spełniają oczekiwania klientów, ale również zdobią katalogi producentów, co świadczy o ich wyjątkowości i jakości.

Za każdym razem, gdy tworzymy ogrodzenia, murki oporowe, tarasy, parkingi czy studnie, stawiamy na innowacyjność i solidność. Nasze projekty ogrodów są nie tylko praktyczne, ale i inspirujące. Dbamy o to, aby każda realizacja była odzwierciedleniem potrzeb i marzeń naszych klientów, bo ich satysfakcja jest naszą dewizą.

Jesteśmy dumni z tego, że możemy zapewnić serwis, naprawę i przebudowę istniejących już bruków, gwarantując tym samym długotrwałość i estetykę wykonanych przez nas prac. Nasze usługi są zawsze objęte gwarancją, co jest potwierdzeniem zaufania, jakim obdarzają nas klienci.

Wyróżnia nas nie tylko doświadczenie i umiejętności, ale także zaangażowanie w każdy projekt. Realizujemy zadania, które przyciągają uwagę i są doceniane w branży, co pozwala nam utrzymać silną pozycję na rynku.

Zapraszamy do współpracy z Usługami Brukarskimi Mieczysław Górczyński – tam, gdzie tradycja spotyka się z nowoczesnością, a solidność jest fundamentem każdej realizacji.

Usługi Brukarskie Mieczysław Górczyński najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
budownictwo / architektura / geodezja

Oferty pracy Usługi Brukarskie Mieczysław Górczyński

Praca alert - powiadomienia

Praca Usługi Brukarskie Mieczysław Górczyński

  • Brukarz/pomocnik brukarza

    Usługi Brukarskie Mieczysław Górczyński
    • Olsztyn
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    Wygasa

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Usługi Brukarskie Mieczysław Górczyński

Siedziba główna

Usługi Brukarskie Mieczysław Górczyński poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 7 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Barczewo
  2. Olsztyn
  3. Wrocław

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca Usługi Brukarskie Mieczysław Górczyński - oferty archiwalne

    • Olsztyn
    • Zakres obowiązków

      prace ogólnobudowlane, prace brukarskie
      Praca w godzinach: od 7.00 do 15.00 na terenie województwa warmińsko-mazurskiego.
      Pracodawca gwarantuje dojazd pracowników do pracy.

      Wymagania

      • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 500 PLN
      • Opis wynagrodzenia: Pierwsza umowa na okres próbny 3 miesiące
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką godzinową

Pracodawcy w Olsztynie