SALUS + SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

SALUS + SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ najczęściej poszukuje kandydatów
w kategoriach zawodowych:
medycyna / farmacja / zdrowie

Oferty pracy SALUS + SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca SALUS + SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Mapa SALUS + SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Siedziba główna

SALUS + SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Dane firmowe i kontaktowe - SALUS + SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Pełna nazwa
Adres rejestrowy
Zagorzynek 34 62-800 Kalisz
NIP
6182180665
REGON
382500519
KRS
0000770416
Forma prawna
spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Wpis do Rejestru Przedsiębiorców
05.02.2019
Status indywidualnej działalności gospodarczej
AKTYWNA

Profil działalności - kody PKD

Opieka zdrowotna i pomoc społeczna

  • 86.90.C Praktyka pielęgniarek i położnych
Źródło danych: GUS, CEIDG, KRS

Opinie o firmie SALUS + SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

3.2

Na podstawie 19 ocen z Google.

MALGA Janos

MALGA Janos

"Polecam. Ośrodek na wysokim poziomie. Cena za pobyt bardzo przystępna.Opieka bardzo dobra, Panie pielęgniarki, opiekunki,terapeutki pomocne, uśmiechnięte, kompetentne. Miła atmosfera, świetlica i salka rehabilitacji dla pacjentów, jedzenie smaczne. Nie rozumiem jak ktoś może narzekać, bo naprawdę to dobry ośrodek. Dla osób mających uwagi zalecam przyjść tam na wolontariat."

10 miesięcy temu

Podane treści są cytatem z Profilu Firmy w Google. Wybraliśmy ostatnie opinie, które nie mają skrajnych negatywnych ocen.
Jeżeli chcesz zobaczyć wszystkie opinie to kliknij tutaj.
Data aktualizacji: 16.04.2024

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 12 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Poznań
  2. Warszawa
  3. Wrocław
  4. Kraków
  5. Kalisz
  6. Bielsko-Biała
  7. Łódź
  8. Lubsko

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca SALUS + SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - oferty archiwalne

  • Opiekun medyczny

    • Śrem
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Opieka nad osobami niepełnosprawnymi

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, kierunek: opiekun medyczny
      • Inne wymagania: mile widziane doświadczenie

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 775 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Pielęgniarka

    • Śrem

      Opieka pielęgniarska nad osobami przewlekle chorymi. Umowa na czas określony- 1 rok, później na stałe.

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, kierunek: pielęgniarstwo

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 4 000 do 6 000 PLN

Pracodawcy w Kaliszu