Czy to Twoja firma?

SALUS + sp. z o.o. praca

Kalisz

W sercu Wielkopolski, w malowniczym Kaliszu, znajduje się nasze centrum opieki długoterminowej - Salus. Jesteśmy dumni, że możemy oferować naszym pacjentom usługi na najwyższym poziomie, łącząc profesjonalizm z głęboką empatią i zrozumieniem indywidualnych potrzeb każdego, kto do nas trafia.

Nasza oferta skupia się na dwóch kluczowych obszarach: prowadzimy zakład pielęgnacyjno-opiekuńczy oraz oferujemy pielęgniarską opiekę długoterminową w domu pacjenta. Rozumiemy, że zdrowie i dobre samopoczucie naszych pacjentów wymagają nie tylko zaawansowanych technologii i metod leczenia, ale także ludzkiego ciepła i troski. Dlatego nasz wykwalifikowany personel medyczny jest zawsze gotowy, by zapewnić opiekę dostosowaną do indywidualnych potrzeb i preferencji.

Nasze usługi są skierowane do osób wymagających zarówno krótko-, jak i długoterminowej opieki pielęgnacyjnej. Zajmujemy się pacjentami wentylowanymi mechanicznie, oferując im nie tylko profesjonalną opiekę medyczną, ale także wsparcie w codziennych czynnościach. To połączenie zaawansowanej wiedzy medycznej z ludzkim podejściem sprawia, że każdy pacjent czuje się u nas jak w domu.

Jesteśmy świadomi, że zaufanie, jakim nas obdarzają pacjenci i ich rodziny, jest naszym największym zobowiązaniem. Dlatego nieustannie dążymy do doskonalenia naszych usług, aby spełniać najwyższe standardy opieki długoterminowej. Nasze centrum to miejsce, gdzie nowoczesność łączy się z tradycją opieki, a każdy pacjent traktowany jest z należytym szacunkiem i uwagą.

W Salus wierzymy, że troska o zdrowie i dobrostan naszych pacjentów jest fundamentem, na którym budujemy naszą markę. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i dołączenia do grona tych, którzy już zaufali naszej profesjonalnej opiece. Razem tworzymy przestrzeń, gdzie zdrowie spotyka się z sercem.

SALUS + SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
medycyna / farmacja / zdrowie

Oferty pracy SALUS + SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca SALUS + SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Mapa SALUS + SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Siedziba główna

SALUS + SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 12 miesiącach

Profil firmy:
SALUS + SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Poznań
  2. Warszawa
  3. Wrocław
  4. Kraków
  5. Kalisz
  6. Bielsko-Biała
  7. Łódź
  8. Lubsko
  9. Katowice
  10. Gliwice

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca SALUS + SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - oferty archiwalne

  • Opiekun medyczny

    • Śrem
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Opieka nad osobami niepełnosprawnymi

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, kierunek: opiekun medyczny
      • Inne wymagania: mile widziane doświadczenie

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 775 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Pielęgniarka

    • Śrem

      Opieka pielęgniarska nad osobami przewlekle chorymi. Umowa na czas określony- 1 rok, później na stałe.

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, kierunek: pielęgniarstwo

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 4 000 do 6 000 PLN

Pracodawcy w Kaliszu