Wypełnij dane, a my skontaktujemy się z Tobą.
Edycja i utrzymanie podstawowego profilu jest darmowe.
To profil Twojej firmy? Zaopiekuj się nim!
KEBAB U MARIA Mariusz Puz opinie
To profil Twojej firmy? Zaopiekuj się nim!
Zgłoś naruszenie
Zgłoszenie treści naruszających zasady i spamu na Aplikuj.pl
Dane tylko do wglądu redakcji.
Opinie pracowników o firmie KEBAB U MARIA Mariusz Puz (0)
Tylko wiarygodne opinie. Zależy nam na Twoim zaufaniu, dlatego nie pozwalamy pracodawcom modyfikować treści opinii od pracowników.
Zasady dodawania opinii
Podziel się swoją pomocną opinią o potencjalnym pracodawcy, taką, jaką sam chciałbyś przeczytać. Daj innym szansę na poznanie Twoich doświadczeń i przemyśleń.
NIE opublikujemy Twojej wypowiedzi gdy:
- będzie łamać polskie prawo
- będzie niezgodna z regulaminem publikacji treści w serwisie Aplikuj.pl
- będzie niemerytoryczna
- będzie zawierała wulgaryzmy, dyskryminujące uwagi, obraźliwe komentarze, dane osobowe lub poufne dane, reklamy itp.
Dane osobowe tylko do wglądu redakcji lub w przypadku roszczeń sądowych.
Pod opinią / pytaniem pojawi się Twój nick.
Nie ma jeszcze opinii o pracy w firmie KEBAB U MARIA Mariusz Puz z miejscowości Skawina. Jeśli jesteś obecnym lub byłym pracownikiem, zachęcamy do podzielenia się swoim doświadczeniem. Twoja opinia pomoże innym lepiej poznać tego pracodawcę.
Opinie o firmie KEBAB U MARIA Mariusz Puz (5)
4.4
Na podstawie 778 ocen z Google.
![]()
Maryna
Bulka + frytki (tam w środku jeszcze sałatka) bardzo smaczny kebab, polecam, pycha 👍dosyć duży. Zestaw tez smakował mężowi☺️
Dodano: 8 miesięcy temu
![]()
Agata Błaszczyk
Kebab bardzo smaczny – mięso dobrze doprawione i soczyste, nie było suche, co często się zdarza w innych miejscach. Porcja solidna i świeże dodatki. Jedyny minus to brak toalety, co może być uciążliwe, zwłaszcza przy dłuższym pobycie. Poza tym wszystko na plus.
Dodano: 10 miesięcy temu
![]()
Daniel
Kebab bardzo przyjemny, sosy mega, dużo mięsa, warzywa świeże ja oczywiście wziąłem bez kapusty białej i czerwonej bo to trochę przesada i zabijanie smaku, ale mięso świeże i super przyprawione w szczególności wołowina, fajnie by było trochę zainwestować i odrobić wewnątrz lokal i ten taras bo to ma potencjał ale w klimacie lat 90/00, wpadnę znów niebawem bo warto, rzeczywiście przesadnie tyle warzyw gdy ktos bierze te kapusty, ale tak to super! Update: już 4 raz w ciągu miesiąca jem u Was i nap...
Dodano: rok temu
![]()
Emilia Dostal
Byłam niedawno z koleżanką, zamówiłam małe ciasto pół ostre 😁 mięsko wilgotne, miejscami chrupiące i super doprawione, świeże warzywa, sosy bardzo smaczne a nazwa „mały” to zdecydowanie pomyłka- zjadłam pół i byłam pełna ❤️ duży kebabik, bardzo smaczny, polecam 😁 I cena adekwatna do jakości ;) klient zadowolony, świetna obsługa-powodzenia! ;)
Dodano: 3 miesiące temu
![]()
Grzegorz Smajkiewicz
Marzył mi się kebsik w bułce - ale pewnie za późno przybyłem bo po 20stej już bułek nie było. Zamówiony dla mnie i dla dzieci finalnie w "naleśniku" zaskakująco przerósł oczekiwania. Naprawdę bardzo smaczny. Pomimo rozmiaru wybranego "mały" - najedliśmy się pod korek :) Miła obsługa - na pewno wrócimy
Dodano: 6 miesięcy temu
Podane treści są cytatem z Profilu Firmy w Google. Wybraliśmy ostatnie opinie, które nie mają skrajnych
negatywnych ocen.
Jeżeli chcesz zobaczyć wszystkie opinie to kliknij tutaj.
Data aktualizacji: 10.06.2026
Dane firmowe i kontaktowe KEBAB U MARIA Mariusz Puz
- Pełna nazwa
- KEBAB U MARIA Mariusz Puz
- Adres rejestrowy
- ul. Ks. Jerzego Popiełuszki 2 32-050 Skawina
- NIP
- 9442275371
- REGON
- 521142691
- Forma prawna
- jednostka fizyczna (os. fizyczna prowadząca działalność gospodarczą)
- Rozpoczęcie wykonywania działalności gospodarczej
- 02.03.2022
- Status indywidualnej działalności gospodarczej
- AKTYWNY
Profil działalności - kody PKD
Działalność związana z zakwaterowaniem i usługami gastronomicznymi
- 56.10.A Restauracje i inne stałe placówki gastronomiczne