KSC Poland Sp. z o.o.

Czy to Twoja firma?

KSC Poland sp. z o.o. praca

Katowice

Jesteśmy KSC Poland Sp. z o.o., Twoim zaufanym partnerem w dziedzinie bezpieczeństwa i certyfikacji. Nasza podróż rozpoczęła się w listopadzie 2019 roku w Katowicach, gdzie z pasją i zaangażowaniem podjęliśmy się misji zapewnienia najwyższych standardów w przemyśle narażonym na ryzyko wybuchu. Specjalizujemy się w badaniach naukowych i pracach rozwojowych, a nasza działalność obejmuje pełen zakres usług certyfikacyjnych w obszarze Ex, co oznacza, że zajmujemy się oceną urządzeń i systemów ochronnych przeznaczonych do użytku w atmosferze potencjalnie wybuchowej.


Jesteśmy dumni z tego, że działamy globalnie, przeprowadzając certyfikację i ocenę zgodności z wymaganiami norm międzynarodowych IEC, normami europejskimi EN oraz dyrektywą ATEX. Nasza niezależność i profesjonalizm są potwierdzone akredytacją laboratorium zgodnie z normą ISO/IEC 17025 oraz zatwierdzeniem w systemie IECEx jako laboratorium badawcze ExTL.

Nasze wartości – bezstronność, poufność i rzetelność – są fundamentem, na którym budujemy relacje z naszymi klientami. Dzięki nim zyskujemy ich zaufanie i zapewniamy, że produkty, które certyfikujemy, spełniają najwyższe standardy bezpieczeństwa. To właśnie te wartości kształtują naszą firmę i są kluczowe dla naszej konkurencyjności na rynku.

W KSC Poland Sp. z o.o. rozumiemy, jak ważne jest bezpieczeństwo i jakość w przestrzeniach zagrożonych wybuchem. Dlatego też każdego dnia pracujemy z pełnym zaangażowaniem, aby zapewnić naszym klientom usługi na najwyższym poziomie. Zapraszamy do współpracy i dołączenia do grona tych, którzy już nam zaufali. Razem możemy pracować nad tworzeniem bezpieczniejszego świata.

Oferty pracy KSC Poland Sp. z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca KSC Poland Sp. z o.o.

Mapa KSC Poland Sp. z o.o.

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 12 miesiącach

Profil firmy:
KSC Poland Sp. z o.o.
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Warszawa
  2. Bielsko-Biała
  3. Wieliczka

Data aktualizacji: 01.07.2024

Pracodawcy w Katowicach