AESSEAL POLSKA

Czy to Twoja firma?

AESSEAL POLSKA praca

Mazańcowice

AESSEAL POLSKA najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
sprzedaż / zakupy

Oferty pracy AESSEAL POLSKA

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca AESSEAL POLSKA

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa AESSEAL POLSKA

Siedziba główna

Praca AESSEAL POLSKA - oferty archiwalne

  • SPECJALISTA D/S HANDLOWYCH: zakupy – sprzedaż

    • Mazańcowice
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • AESSEAL POLSKA Sp. z o.o., oddział światowego producenta uszczelnień przemysłowych w Mazańcowicach k/Bielska-Białej, poszukuje kandydata na stanowisko:

      SPECJALISTA D/S HANDLOWYCH: zakupy – sprzedaż

      Zakres obowiązków

      Oczekujemy, że pracownik na tym stanowisku wniesie skuteczne wsparcie zespołu przy składaniu zamówień zakupowych, nadzorowaniu ich realizacji i wystawianiu dokumentów potrzebnych do dostarczenia naszych produktów do użytkowników głównie przemysłowych.

      Najważniejszym jest dla nas zaangażowanie i chęć wsparcia naszego zespołu. Jesteśmy nastawieni na wspólne osiąganie celów.

      Wymagania

      • efektywna komunikacja międzyludzka oraz współpraca z pracownikami,
      • wykształcenie średnie lub wyższe (preferowane ekonomiczne lub pokrewne),
      • znajomość języka angielskiego (na poziomie komunikatywnym w piśmie),
      • obsługa komputera, programów pakietu MS Office,
      • samodzielność, rzetelność i kreatywność,
      • znajomość podstaw przepisów rachunkowych i podatkowych, doświadczenie zawodowe oraz znajomość programów księgowych będą dodatkowymi atutami.

      Oferujemy

      • pracę w zgranym zespole w systematycznie rozwijającej się firmie,
      • współtworzenie koleżeńskiej atmosfery pracy wraz z zespołem pracowników na miejscu (w siedzibie firmy) oraz z regionalnymi konsultantami technicznymi z terenu całej Polski.
      • pakiet medyczny,
      • stabilne zatrudnienie,
      • profesjonalne szkolenia,
      • motywacyjne wynagrodzenie,
      • możliwość pracy również na 1/2 etatu.

Pracodawcy w Mazańcowicach