Mondi Bags Mielec Sp z o.o.

Czy to Twoja firma?

Mondi Bags Mielec Sp z o.o. praca

Mielec
Mondi Bags Mielec Sp z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Operator maszyn Mielec
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna

Oferty pracy Mondi Bags Mielec Sp z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Mondi Bags Mielec Sp z o.o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Firma najczęściej oferuje

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Premie uznaniowe

Data aktualizacji: 23.09.2024

Mapa Mondi Bags Mielec Sp z o.o.

Mondi Bags Mielec

Mondi Świecie S.A.

Mondi Bags Świecie Sp. z o.o.

Mondi BZWP Sp. z o.o.

Mondi Corrugated Świecie Sp. zo.o.

Mondi Dorohusk Sp. z o.o.

Mondi Poznań Sp. z o.o.

Mondi Simet S.A.

Dane firmy z social mediów (LinkedIn)

Mondi Group

Contributing to a better world by making innovative packaging and paper solutions that are sustainable by design.

Siedziba główna
Vienna
Branża
Produkcja opakowań i pojemników

Rok założenia

Liczba pracowników

10 001+

Liczba obserwujących

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 4 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Mielec
  2. Kraków
  3. Warszawa
  4. Bielsko-Biała
  5. Rzeszów
  6. Lublin
  7. Bydgoszcz
  8. Dębica
  9. Sandomierz
  10. Ostrów Mazowiecka

Data aktualizacji: 01.10.2024

Praca Mondi Bags Mielec Sp z o.o. - oferty archiwalne

  • Operator maszyn/Pomocnik operatora maszyn

    • Mielec
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • praca od zaraz
    • Jesteśmy międzynarodową Spółką z branży papierniczej o silnej i stabilnej pozycji na rynku polskim. Zajmujemy się produkcją przemysłowych worków papierowych.

      Aktualnie poszukujemy :

      OPERATORA MASZYN/POMOCNIKA OPERATORA MASZYN

      Zakres obowiązków

      • obsługa maszyn produkcyjnych służących do produkcji przemysłowych worków papierowych,
      • ustawianie parametrów maszyny oraz kontrolowanie przebiegu jej pracy,
      • kontrola stanu technicznego maszyn i urządzeń,
      • praca w systemie 3 zmianowym lub 3 zmianowym - 4 brygadowym.

      Wymagania

      • wykształcenie min. zawodowe,
      • znajomość zagadnień dotyczących obsługi maszyn i urządzeń na produkcji bądź doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
      • gotowość do pracy w systemie zmianowym.

      Oferujemy

      • pracę na pełen etat w oparciu o umowę o pracę,
      • atrakcyjne wynagrodzenie,
      • wysoką premię uznaniową oraz dodatek zmianowy,
      • pakiet benefitów dla Ciebie i Twojej rodziny,
      • możliwość podnoszenia kwalifikacji i zdobywania praktycznego doświadczenia,
      • wysoką dbałość o standardy bezpieczeństwa pracy i ochrony zdrowia.

Pracodawcy w Mielcu i okolicy