Salve.Inno Consulting

Czy to Twoja firma?

Salve.Inno Consulting praca

Katowice
Salve.Inno Consulting najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
obsługa klienta / call center

Oferty pracy Salve.Inno Consulting

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Salve.Inno Consulting

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Salve.Inno Consulting

Siedziba główna w Pętkowicach

Praca Salve.Inno Consulting - oferty archiwalne

  • Specjalista ds. obsługi klienta z językiem Niemieckim

    • Katowice
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • rekrutacja zdalna
    • praca od zaraz
    • bez doświadczenia
    • запрошуємо працівників з України
    • 7 000-7 000 zł / mies.
    • Zakres obowiązków

      • Obsługa klienta w języku Niemieckim za pośrednictwem czatu i maila
      • Informowanie klienta o aktualności zamówienia i dostawy
      • Rozwiązywanie problemamów i reklamacji klientów
      • Zapewnienie wysokiej jakości obsługi klienta
      • Współpraca z innymi działami firmy w celu rozwiązywania problemów klientów
      • Przeglądanie zgłoszonych problemów w ramach uzgodnionych terminów realizacji i standardów jakości
      • Pozytywne podejście w kontaktach z klientami

      Wymagania

      • Znajomość języka Niemieckiego na poziomie B2/C1
      • Znajomość języka Angielskiego na poziomie B1/B
      • Doświadczenie w obsłudze klienta będzie dodatkowym atutem, ale nie jest konieczne
      • Doskonałe umiejętności komunikacyjne i interpersonalne
      • Umiejętność rozwiązywania problemów i podejmowania decyzji
      • Umiejętność pracy w zespole oraz samodzielności w działaniu
      • Pozytywne podejście i chęć rozwoju

      Oferujemy

      • Umowa o Pracę
      • Stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie
      • Praca w biurze w centrum Katowic
      • Przyjazne środowisko pracy
      • Możliwość rozwoju zawodowego i szkoleń
      • Wynagrodzenie podstawowo 7000zł brutto
      • Pakiet benefitów - prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, karta multisport

Pracodawcy w Katowicach