Czy to Twoja firma?

Lukkop Łukasz Kurpiewski praca

Warszawa
Lukkop Łukasz Kurpiewski najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
budownictwo / architektura / geodezja

Oferty pracy Lukkop Łukasz Kurpiewski

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Lukkop Łukasz Kurpiewski

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Lukkop Łukasz Kurpiewski

Siedziba główna w Warszawie

Praca Lukkop Łukasz Kurpiewski - oferty archiwalne

  • Pomocnik operatora maszyn budowlanych

    Lukkop Łukasz Kurpiewski
    • Warszawa
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • praca od zaraz
    • 5 000-6 500 zł / mies.
    • Poszukujemy pracowników do pracy w pełnym wymiarze godzin na stanowisku pomocnik operatora kruszarki.

      Praca zarówno na Mazowszu, jak i w delegacji - cała Polska.

      Istnieje możliwość zakwaterowania.

      Zakres obowiązków

      • Pomoc w obsłudze i sterowaniu maszynami budowlanymi

      • Pomoc przy ustawianiu maszyn przed rozpoczęciem pracy oraz ich demontażu po zakończeniu

      • Pomoc w utrzymaniu maszyn w czystości i sprawności

      • Pomoc w załadunku i rozładunku materiałów oraz odpadów

      • Pomoc przy naprawach i konserwacji maszyn budowlanych

      • Wykonywanie innych zadań zleconych przez operatora maszyn lub przełożonego

      Wymagania

      • Posiadać doświadczenie w obsłudze maszyn budowlanych mile widziane

      • Znajomość podstawowych zasad bezpieczeństwa i higieny pracy

      • Umiejętność obsługi podstawowych narzędzi budowlanych

      • Gotowość do pracy w zespole

      • Sumienność i odpowiedzialność w wykonywaniu powierzonych zadań

      • Umiejętność pracy w warunkach ciężkich i zmieniających się warunkach atmosferycznych

      • Chęć do nauki i rozwoju zawodowego

      • Prawo jazdy kategorii B będzie dodatkowym atutem

      Oferujemy

      • stabilne warunki zatrudnienia,

      • atrakcyjne wynagrodzenie,

      • umowę o pracę,

      • możliwość rozwoju zawodowego,

      • wieloletnią współpracę,

      • pracę z doświadczonym i zaangażowanym zespołem,

      • niezbędne narzędzia do pracy.

Pracodawcy w Warszawie