EMPIS & Sensum Mobile sp. zoo sp. kom

Czy to Twoja firma?

EMPIS & Sensum Mobile sp. zoo sp. kom praca

Warszawa

Producent zabawek, pomocy i sprzętów do terapii Integracj Sensorycznej

EMPIS & Sensum Mobile sp. zoo sp. kom najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
księgowość / ekonomia produkcja / przemysł

Oferty pracy EMPIS & Sensum Mobile sp. zoo sp. kom

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca EMPIS & Sensum Mobile sp. zoo sp. kom

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa EMPIS & Sensum Mobile sp. zoo sp. kom

Siedziba główna w Słupnie

EMPIS & Sensum Mobile sp. zoo sp. kom poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca EMPIS & Sensum Mobile sp. zoo sp. kom - oferty archiwalne

  • Ślusarz/ pomoc spawacza

    • Słupno
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • bez doświadczenia
    • 4 500-5 500 zł / mies.
    • Drobne prace ślusarskie, pomoc spawacza, ślusarza.

      Zakres obowiązków

      • organizacja własnego stanowiska pracy,
      • wykonywanie prac ślusarskich (ciecie, wiercenie, gwintowanie itp.)
      • kompletowanie elementów w gotowe zestawy
      • proste prace montażowe

      Wymagania

      • wykształcenie zawodowe lub średnie (mile widziane techniczne)
      • zaangażowanie, sumienność, dyspozycyjność
      • umiejętność posługiwania się elektronarzędziami
      • umiejętności pracy w zespole
      • mile widziane doświadczenie w pracy jako ślusarz

      Oferujemy

      • pracę w stabilnej firmie,
      • istnieje możliwość przyuczenia
      • zatrudnienie na umowę zlecenie lub umowę o pracę,
      • pracę w miłej atmosferze,
      • praca jednozmianowa,

Pracodawcy w Warszawie