Czy to Twoja firma?

EKO-EKSPERT s.c. ANDRZEJ I MAREK WŁODARCZYK praca

Katowice
EKO-EKSPERT SPÓŁKA CYWILNA ANDRZEJ I MAREK WŁODARCZYK najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Inżynier budowy Katowice
- w kategoriach zawodowych:
budownictwo / architektura / geodezja

Oferty pracy EKO-EKSPERT SPÓŁKA CYWILNA ANDRZEJ I MAREK WŁODARCZYK

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca EKO-EKSPERT SPÓŁKA CYWILNA ANDRZEJ I MAREK WŁODARCZYK

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa EKO-EKSPERT SPÓŁKA CYWILNA ANDRZEJ I MAREK WŁODARCZYK

Siedziba główna w Katowicach

Praca EKO-EKSPERT SPÓŁKA CYWILNA ANDRZEJ I MAREK WŁODARCZYK - oferty archiwalne

  • Inżynier Budowy / Serwisu Wentylacji i Klimatyzacji

    EKO-EKSPERT SPÓŁKA CYWILNA ANDRZEJ I MAREK WŁODARCZYK
    • Katowice
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • 5 500-10 000 zł / mies.
    • Eko-Ekspert - profesjonalna firma specjalizująca się w projektowaniu i wykonawstwie instalacji wentylacji i klimatyzacji o najwyższej jakości poszukuje ambitnych i zdolnych kandydatów na stanowisko Inżyniera Budowy lub Serwisu.

      Stanowisko: Inżynier Budowy / Serwisu Wentylacji i Klimatyzacji

      Lokalizacja: Katowice

      Jeśli jesteś ambitnym inżynierem gotowym podjąć wyzwanie i rozwijać się w dynamicznym środowisku, to ta praca jest dla Ciebie! Dołącz do naszego zespołu i wspólnie twórzmy innowacyjne rozwiązania w dziedzinie wentylacji i klimatyzacji.

      Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesłanie CV wraz z listem motywacyjnym

      Zakres obowiązków

      • Aktywne uczestnictwo w procesie budowy oraz napraw i serwisowania instalacji wentylacji i klimatyzacji.

      • Współpraca z zespołem projektowym i działem technicznym.

      • Wykonywanie prac zgodnie z obowiązującymi normami i standardami branżowymi.

      • Możliwość udziału w szkoleniach oraz zdobywania certyfikatów branżowych.

      Wymagania

      • Wykształcenie wyższe techniczne (preferowane kierunki: inżynieria mechaniczna, inżynieria środowiska lub pokrewne).

      • Umiejętność pracy w zespole oraz komunikatywność.

      • Chęć nauki i rozwoju zawodowego.

      • Prawo jazdy.

      Oferujemy

      • Możliwość pracy na pełny etat w renomowanej firmie z ugruntowaną pozycją na rynku.

      • Profesjonalne szkolenia i wsparcie w rozwoju zawodowym.

      • Dynamiczne środowisko pracy sprzyjające kreatywności i innowacyjności.

      • Pracę w zespole ekspertów branżowych, gdzie wartością są ciągłe doskonalenie się i współpraca.

      • Samochód służbowy.

Pracodawcy w Katowicach