ELAR-SK SP. Z O.O.

Czy to Twoja firma?

ELAR-SK sp. z o.o. praca

Piastów
ELAR-SK SP. Z O.O. najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Inżynier budowy Piastów
- w kategoriach zawodowych:
budownictwo / architektura / geodezja

Oferty pracy ELAR-SK SP. Z O.O.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca ELAR-SK SP. Z O.O.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa ELAR-SK SP. Z O.O.

Siedziba główna w Warszawie

Praca ELAR-SK SP. Z O.O. - oferty archiwalne

  • Inżynier Budowy – Elektryk

    • Warszawa
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • praca od zaraz
    • bez doświadczenia
    • Firma ELAR-SK Sp. z o.o. - z 30 letnim doświadczeniem działająca w budownictwie, w systemie generalnego wykonawstwa robót elektroenergetycznych poszukuje osoby na stanowisko:

      Inżynier Budowy – Elektryk

      Miejsce pracy: Warszawa (okolice)

      Zakres obowiązków

      Opis stanowiska:

      • Nadzór, weryfikacja i koordynacja robót elektroinstalacyjnych
      • Nadzorowanie jakości i terminowości realizowanych robót zgodnie z projektem budowlanym, specyfikacją techniczną i sztuką budowlaną
      • Odbiór prac – przygotowanie protokołu odbioru
      • Przygotowanie dokumentów i koordynacja (protokoły zaawansowania robót, przedmiary, obmiary)
      • Opracowanie wspólne z Kierownikiem Robót harmonogramu wykonywania prac, dostaw materiałów i usług oraz sprzętu i personelu dla potrzeb budowy
      • Koordynowanie zamówień materiałów
      • Nadzór nad dokumentacją techniczną
      • Przestrzeganie i kontrola BHP
      • Koordynacja pracy podwykonawców

      Wymagania

      • Wykształcenie wyższe kierunkowe, mile widziani studenci
      • Umiejętność czytania rysunku technicznego oraz metod i technik budowlanych
      • Praktyczna znajomość pakietu MS Office, AutoCad, Programu kosztorysowego
      • Mile widziana znajomość języka angielskiego
      • Samodzielność i dynamika w działaniu
      • Dyspozycyjność

      Oferujemy

      • Atrakcyjne warunki zatrudnienia, adekwatne do posiadanego doświadczenia
      • Zdobycie praktyki zawodowej pozwalającej na uzyskanie uprawnień budowlanych b/o
      • Interesującą i odpowiedzialną pracę w renomowanej i stabilnej firmie
      • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, wynagrodzenie stałe+premia uznaniowa
      • Możliwość zdobywania doświadczeń i rozwoju osobistego
      • Niezbędne narzędzia do pracy
      • Przyjazną atmosferę (młody zespół )

Pracodawcy w Piastowie